دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای کامپیوتر


در بازی Harvest Moon The Winds of Anthos باید دنیای شگفت انگیز آنتوس را کاوش کنید. آنتومس سرزمینی آرام و هماهنگ بود که الهه هافست بر آن حکمرانی کرده و زندگی خوبی هم برای مردمان آن فراهم شده بود. حال ساکنین آنتوس در معرض بلایای طبیعی قرار گرفته‌اند و اروست اسپریت هم وجود ندارد که از مردمان محافظت کند. با این حال، روزی از روزها، آنتوس فوران آتشفشانی شدیدی را تجربه کرده و زندگی برای مردمان این سرزمین خیلی سخت جلو می‌رفت. الهه این سرزمین، مجبور شد تا از تمام قدرت باقی مانده خود برای حفظ امنیت مردم استفاده کند.

Harvest Moon: The Winds of Anthos PC-TENOKE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Harvest-Moon-The-Winds-of-Anthos

همین هم سبب شد که روستاهای مختلف در سراسر زمین از یکدیگر جدا شده و مردم اتحادشان را از دست بدهند. الهه این سرزمین، اعتقاد دارد که روستاها و مردم بار دیگر اتحادشان را کسب خواهند کرد. اکنون ۱۰ سال از آن اتفاقات گذشته و پیامی در قالب بطری به آن‌ها رسیده است. باید از کمک دوست مخترع خود استفاده کرده و همه مشکلات را حل کنید. بسیاری دیگر از الهه‌های سرزمین‌های دیگر آمده‌اند و قصد دارند که به همه روستاها کمک کنند. گرافیک بازی در کنار موسیقی آن درگیر کننده و حس خوبی از پایان بخش کمپین بازی به شما منتقل می‌کنند.

info

Explore the wide world of Anthos with the help of your wacky inventor friend Doc Jr. and many others! It’ll be up to you to revive the Harvest Goddess and the Harvest Sprites, as well as reconnect all of the villages of Anthos with each other! Farm all around Anthos using the improved Expando-Farm!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® 10, Windows® 11 64bit

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U or over

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 or over

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.