دانلود بازی GYLT برای کامپیوتر


در بازی GYLT باید ترس‌های خود را شکل داده و در برابرشان قرار گیرید. بازی در دنیایی مالیخولیایی جریان دارد و داستانی ترسناک را خواهیم دید که فانتزی و واقعیت را در مکانی کاملا سورئالیست پیوند می‌دهد. کابوس‌های شما تبدیل به واقعیت شده و باید از دست موجودات وحشتناک پنهان شوید. با آن‌ها مقابله کرده و راه خود را در چالش‌های این دنیای شیطانی پیدا کنید. بازی در سبک ماجراجویی روایی ادامه پیدا کرده و یک سری پازل‌ها و مخفی کاری‌های جذاب در کنار نبردهای اکشن خواهیم دید. داستان بازی پیرامون شخصیتی به نام سالی بوده و دختر کوچکی را می‌بینیم که در بتلوود زندگی می‌کند.

GYLT PC-FLT | FitGirl Repack | GOG

آپدیت بازی Update v25.09.2023-ElAmigos اضافه شد

دانلود-بازی-GYLT

زندگی او چندان آسان نیست و از زمانی که پسر عموی کوچکش امیلی ناپدید شد، وضعیت بدتر از همیشه ادامه پیدا می‌کند. پس از تعقیب و گریهای بسیار، گروهی از قلدرها به شهر آمده و ترس‌ها و خاطرات این دختر را زنده می‌کنند. شیوه‌ای شیطانی در روایت داستان دیده می‌شود و شما با تمام ترس‌های دوران کودکی خود مواجه خواهید شد. باید دنیای اطراف‌تان را درک کرده و رمز و راز ناپدید شدن امیلی را هم کشف کنید. تصمیم گیری کرده و ببینید که می‌توانید با موجودات اسرار آمیز روبرو شوید یا ترجیح می‌دهید از دست آ‌ن‌ها پنهان شوید. شما می‌توانید از ترس‌تان اجتناب کرده یا دل به دریا زده و آن‌ها را نابود کنید.

info

Shape your fears… Fear the shapes. Embark on a journey where you face your worst fears and are confronted with the emotional impact of your actions in this narrative adventure game with puzzles, stealth and action.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: i5-3570K / AMD Ryzen 5 2500X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon R9 Fury Series / GTX 1060

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: i5-9600K / AMD Ryzen 5 3600X

Memory: 32 GB RAM

Graphics: AMD Radeon RX 5700 XT / RTX 2070

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.