دانلود بازی Good Pizza Great Pizza برای کامپیوتر


بازی Good Pizza Great Pizza برای علاقه‌مندانی است که آرزوی داشتن پیتزا فروشی را داشتند. با این بازی می‌توانید پیتزا فروشی دنج خود را داشته و تمام تلاش خود را برای انجام سفارشات پیتزا برای مشتریان داشته باشید. در عین حال، می‌توانید پول کافی برای باز نگه داشتن مغازه خود را هم در این بازی آشپزی سرگرم کننده داشته و فروشگاه خود را با مواد و تجهیزات جدید ارتقا دهید. رقبای زیادی هم در بازی وجود دارد و می‌توانید با آلیکانته رقابتی بزرگ را شکل دهید. از نکات برجسته بازی هم می‌توانیم به شبکه خبری پیتزا اشاره کنیم که برنامه‌های خبری را در مورد شما پوشش می‌دهد.

Good Pizza, Great Pizza – Cooking Simulator Game PC-TENOKE

آپدیت بازی Update v5.0.2-TENOKE اضافه شد

دانلود-بازی-Good-Pizza-Great-Pizza

بیش از ۱۰۰ نوع مشتری با سفارشات و شخصیت‌های منحصر به فرد پیتزا را داریم و می‌توانید رویه‌های پیتزا از جمله پپرونی، سوسیس، پیاز و غیره را دنبال کنید. ارتقا تجهیزات به شما کمک می‌کند که اجاق سازهای پیشرفته‌تری را خریداری کرده و روند تولید پیتزا را تسریع بخشید. گیم‌پلی بازی ساده بوده و کاملا سرگرم کننده باید به فکر ارتقا پیتزا فروشی خود باشید. بازی توسط متخصصین پیتزا سازی ساخته شده و برای چندین سال موفق شد که بهترین بازی در سبک آشپزخانه در پلتفرم‌های مختلف باشد. این بازی در حدود ۲۵- میلیون بار دانلود شده و نسخه پرمیوم آن هم با تعادل بهتر در گیم‌پلی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

info

Ever wanted to know what it feels like to run your own cozy Pizza shop? Do your best to fulfill pizza orders from customers while making enough money to keep your shop open in this fun cooking game. Upgrade your shop with new toppings and equipment to compete against your pizza rival, Alicante!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: 1.4 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD graphics

Storage: 300 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.