دانلود بازی God of War Ragnarok برای PS4

[ad_1]

4.5/5 – (82 امتیاز)

 بازی God of War Ragnarok فوق‌العاده است. حتی در میان بازی‌های معمولا موفق سونی نیز این بازی یک شاهکار به تمام معنا است – یک بازی استادانه که تقریبا در هر مرحله انتظارات را زیر پا می‌گذارد. گسترده Ragnarok باعث می‌شود که حتی God of War 2018 نیز شبیه یک مقدمه به نظر برسد و این شاید بالاترین تحسینی است که می‌توانیم از یک دنباله ارائه کنیم. ماجراجویی جدید کریتوس و آترئوس، برای طرفداران بازی ۲۰۱۸ جذابیت‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. اما برخی از انتخاب‌های روایی عجیب بازی باعث می‌شود تا از پیوستن آن به انجمن خدایان جاودانه جلوگیری شود.

God of War Ragnarok (CUSA34386) PS4-OPOISSO893 + BACKPORT

آپدیت بازی UPDATE v5.01 + Valhalla DLC اضافه شد

دانلود-بازی-God-of-War-Ragnarok

بازی ۳ سال پس از وقایع نسخه قبلی در جریان است؛ گذر زمان به راحتی با توجه کردن به شرایط فیزیکی Atreus مشخص می‌شود. به نظر می‌رسد در این مدت نه تنها قابلیت‌ها و قد و قامت Atreus افزایش پیدا کرده، بلکه روحیه لجباز و یاغی‌گری او نیز به همان منوال رشد کرده و به نظر می‌رسد چالش‌های پدری Kratos در این نسخه نیز ادامه دارد. اگر به دیالوگ‌های بازی قبل، پس از اتمام بخش داستانی توجه کرده باشید، در می‌یابید که اقدامات کریتوس، از جمله کشتن Baldur، به نوعی وقوع رگناروک یا همان آخرالزمان افسانه‌هاس نورس را صدها سال جلو انداخته است؛ حتی در یکی از سکانس‌های بعد از کشتن Baldur، در گفت و گوی Brok و Sindri، صراحتا به این موضوع اشاره می‌شود.

فراموش نکنید که اقدامات کریتوس، همواره مانند کارما دامن‌گیر او می‌شوند و او در طی ماجراجویی‌های نسخه‌ی قبل، هر چقدر برای ما لحظات خوشی را فراهم نمود و خاطره‌سازی کرد، به همان مقدار دشمن جدید برای خودش ایجاد کرد. به نظر می‌رسد Thor ،Odin و Freya سه دشمن سر سخت کریتوس در این نسخه هستند. فریا پس از مرگ پسرش بالدر، قسم خورد از کریتوس انتقام می‌گیرد، ثور نیز نه تنها دو پسرش را از دست داده، بلکه غرور و آبروی او نیز لکه دار شده. وضعیت Odin نیز طبیعتا مشخص است. البته باید بگویم هنوز روابط دقیق بین کریتوس و شخصیت‌های مختلف مشخص نیست و بعید نیست مانند نسخه‌ی قبلی، در این اثر نیز شاهد سوپرایز‌های داستانی و Plot Twist‌های جذابی باشیم.

منبع توضیحات: ویجیاتو و گیم‌فا

info

From Santa Monica Studio comes the sequel to the critically acclaimed God of War (2018).

Join Kratos and Atreus on a mythic journey for answers before Ragnarök arrives. Together, father and son must put everything on the line as they journey to each of the Nine Realms. Throughout stunning mythological landscapes, they’ll face fearsome enemies – from Norse gods to wild beasts – as they prepare for the showdown of their lives.

Armed with his trusty weapons of war – including the Leviathan Axe and the Blades of Chaos – Kratos’ deadly skills will be tested like never before as he fights to protect his family. A host of new abilities for him and Atreus also await, leaving room for fluid, expressive and customizable combat in this epic and unflinching tale.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper (If you’ve applied the backported update)

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW9.00

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

رمز فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.