دانلود بازی FRONT MISSION 1st Remake برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی FRONT MISSION 1st Remake در سبک نقش آفرینی عرضه شده و یک سری نبردهای تاکتیکی و نوبتی را خواهید داشت. یک سری ماشین‌های نظامی قدرتمندی داریم که وظیفه هدایت آن‌ها را برعهده خواهید داشت. در این بازی نقش خلبانان شجاعی را خواهید داشت که در میدان‌های جنگ شرکت کرده و واقعیت‌های جنگ را با هر مانور استراتژیک خودشان زنده می‌کنند. بازی روایتی دقیق به همراه داشته و هر مرحله از آن شما را شگفت‌زده خواهد کرد. یک سیستم مبارزه و نبرد گسترده داریم که می‌توانید از تمامی این ویژگی‌های به‌روز شده همراه با موسیقی متن جذاب آن لذت ببرید.

FRONT MISSION 1st: Remake v2.0.3 PC-DINOByTES | FitGirl Repack

دانلود-بازی-FRONT-MISSION-1st-Remake

بازی در سال ۲۰۹۰ دنبال شده و یک سری درگیری‌های جهانی را با استفاده از ماشین‌های جنگی غول پیکر به نام وانزر خواهیم دید. می‌توانید در جزیره هافمن پیشروی کرده و کانون درگیری را تجربه کنید. یکی از جوخه‌های بازی وظیفه شناسایی را به رهبری روید کلایو برعهده داشته و باید به سراغ مجموعه‌ای از رویدادها بروید. کل جزیره وارد یک نبرد بزرگ شده است و ستوان کارن مور هم در این عملیات ناپدید می‌شود. روید از ارتش اخراج شده و تصمیم می‌گیرد که اتفاق رخ داده برای کارن را دنبال کند. او باید تحقیقاتش را در این اثر کامل کند.

info

FRONT MISSION 1st: Remake is an immersive, tactical turn-based RPG, placing you in command of the awe-inspiring Wanzers – powerful military machines.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: WIN7-64 bit

Processor: Intel I5-2300 / AMD A8-5600k

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه DINOByTES:

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.