دانلود بازی From Glory To Goo برای کامپیوتر

[ad_1]

From Glory To Goo یک بازی استراتژی نوبتی با گرافیک پیکسلی است که در آن شما باید با استفاده از موجودات مختلف، دشمنان خود را شکست دهید. گیم‌پلی استراتژی نوبتی را در بازی شاهد هستیم و این‌بار متفاوت از آثار دیگر طراحی شده است. شما باید با دقت و برنامه ریزی، حرکات خود را در بازی انجام دهید تا بتوانید دشمنان خود را شکست دهید. موجودات مختلف هم هر کدام تایپ انمی خاصی بوده و دمیج‌های متفاوتی با سلاح‌های خود وارد خواهند کرد. شما می توانید از بین موجودات مختلف با توانایی های منحصر به فرد، موجودات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ارتش خود را تشکیل دهید.

From Glory To Goo (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-From-Glory-To-Goo

بازی دارای داستانی جذاب و سرگرم کننده است که شما را مجذوب خود خواهد کرد. گرافیک بازی به سبک پیکسلی و نوستالژیک طراحی شده است. موسیقی متن بازی بسیار زیبا و شنیدنی است. اگر به بازی های استراتژی نوبتی با گرافیک پیکسلی و داستانی جذاب علاقه دارید، این اثر می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. بازی با دوربین بالا به پایین روایت می‌شود و می‌توانید سرزمینی را بسازید که المان‌های مختلف در کنار هم کار کرده و هنگام حمله دشمن به شما کمک خواهند کرد. بنابراین، بازی تا انتها درگیرتان کرده و آیتم‌های جدیدی را معرفی می‌کند تا در شهر زیبای خود، آن‌ها را یک به یک برقرار کنید.

info

From Glory To Goo is a Sci-Fi Survival RTS set on an alien world. Serve as humanity’s bulwark by establishing a colony and supporting your colonists still in orbit. But beware, for The Goo, a relentless and shape-shifting force approaches from all sides, even above and below.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 10 or above

Processor: Intel Core i5 6400 / AMD X8 FX-8300

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 460 or AMD® ATI Radeon™ HD 5870 (1GB VRAM), or AMD® Radeon™ RX Vega 11 or Intel® HD Graphics 4600

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 10 or above

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.