دانلود بازی Foundation v1.9.6 برای کامپیوتر


3.9/5 – (15 امتیاز)

با بازی Foundation می توانید دوره جدیدی از ساخت و سازهای شهری را تجربه کنید و شبیه سازی را به معنای واقعی کلمه، حس کنید. شبکه سازی در بازی اهمیت بالایی دارد و روند ساخت و ساز ها را راحت تر می کند. ساخت و سازها در قرون وسطی صورت می گیرد و توسعه ارگانیک یکی از عناصر اصلی آن است. می توانید بناهای تاریخی را ثبت کنید و با مدیریت منبع، این ساخت و ساز را با هزینه ای کمتر به سرانجام برسانید. این بازی استراتژی، المان های اقتصادی بسیار خوبی دارد و باید به عنوان یک ارباب، نقش بزرگی در ایجاد یک شهر مرفه برای ساکنین خود داشته باشید. شهروندان شما رفاه می خواهند و قصد دارند که بتوانند به راحتی اهمیت داشته و در تهیه نان و غذای خود بهترین عملکرد را داشته باشید. عملکرد دفاعی شما هم بسیار مهم است و باید در برابر دشمنان مقاومت بالایی داشته باشید. باید هزاران سنگر برای خود درست کنید و شهر خود را از همه نظر در شرایط دفاعی خوبی قرار دهید.

Foundation v1.9.6 Early-Access PC-GOG

دانلود-بازی-Foundation

بازی Foundation ابزارهای ساخت و ساز پیچیده ای دارد، اما یادگیری آن بسیار آسان است. باید معماری قرون وسطی را بشناسید و چشم انداز خود را به خوبی بنا کنید. به تصورات خود را به منسه ظهور برسانید و بگذارید که دیگر بازیکنان، تخیلات معماری شما را به وضوح مشاهده کنند. بنیان گذار باشید و سعی کنید که کلیساها و قلعه های بسیاری را برای نشان دادن شکوه خود بسازید. بازی از طریق ماد قابل پشتیبانی است و می توانید مدام مادهای مخصوص خود را بسازید. بخشی از جامعه بزرگ باشید و مطمئن باشید که موتور ئیشرفته هاریکان، می تواند بخش بزرگی از نیازهای شما بازیکنان حرفه ای را برآورده کند. موسیقی متن بازی هم حماسی است و بهترین آثار استراتژیک دوران قدیم الهام گرفته شده است.

info

Foundation is a grid-less, sprawling medieval city building simulation with a heavy focus on organic development, monument construction and resource management. In this strategy/city-builder/economy simulation game, players must create a prosperous settlement as the newly appointed lord of a region untouched by man.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)

Processor: 3 GHz Dual Core Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 660 / R7 370 – 3 GB Video Memory

Additional Notes: OpenGL 4.3

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)

Processor: 3.2 GHz Quad Core Processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 1060

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.