دانلود بازی Flashback 2 برای کامپیوتر


بازی در سال ۱۹۹۲ جریان دارد. می‌دانیم که نسخه ابتدایی بازی انقلابی در ژانر اکشن ایجاد کرده بود و به جایگاهی افسانه‌ای دست پیدا کرد. این بازی حتی در بین ۱۰۰ بازی برتر بازی‌های ویدیویی قرار داشت. امروز هم خالق اصلی بازی از شما دعوت می‌کند تا دومین نسخه بازی را در نقش یک مامور جوان GBI تجربه کنید. بازی دنیایی پر جنب و جوش علمی تخیلی را به نمایش گذاشته و باید از چندین لوکیشن مانند توکیو، واشنگتن و موارد دیگر بازدید کنید. می‌توانید از AISHA استفاده کنید که یک سلاح تطبیقی بوده و با هوش مصنوعی تقویت خواهد شد.

Flashback 2 PC-FLT

دانلود-بازی-Flashback-2

از دیگر قابلیت‌های بازی می‌توانیم به دنیایی علمی تخیلی اشاره کنیم که به نسخه اصلی وفادار است. بازی اکشن و شوتر نابی است که هیجان و پیچیدگی لازم را به همراه دارد. اگر علاقه مند بازی‌های کالت هستید، این بازی می‌تواند بازگشتی به آثار شگفت انگیز قدیمی باشد. محیط سه بعدی بازی این‌بار عمیق‌تر از گذشته شده است و ذهن‌تان را درگیر خود خواهد کرد. پیچیدگی لازم در حل پازل‌ها و البته ماجراجویی بیشتر وجود دارد. ماجراجویی دلخراشی هم در بخش داستانی می‌بینیم که پر از پیچ و تاب‌های بسیار هیجان انگیز است.

info

Immerse yourself in an action-packed cyberpunk universe where the fate of humanity itself hangs in the balance. The Morphs are preparing their final attack, determined to enslave every civilization in the Solar System — and it’s your mission to fight back

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Ryzen 3 1300x / Intel i3 7100

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050 Ti / AMD RX 560

DirectX: Version 11

Storage: 16 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Ryzen 5 1600X / Core i3-8100

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1650 / Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 16 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.