دانلود بازی Five Nights at Freddys Help Wanted 2 برای کامپیوتر

[ad_1]

داستان بازی Five Nights at Freddys Help Wanted 2 درست پس از اتفاقات نسخه اول دنبال می‌شود. شما در نقش یک کارآموز جدید در شرکت Fazbear Entertainment هستید که وظیفه‌تان هم آزمایش و تعمیر عروسک‌های مکانیکی شرکت است. اما خیلی زود متوجه می‌شوید که این عروسک‌ها، چیزی بیش از یک اسباب‌بازی کودکانه نیستند. بازی از نظر گیم‌پلی، شباهت زیادی به نسخه اول دارد. شما باید در پنج شب متوالی، در برابر عروسک‌های مکانیکی شرکت Fazbear Entertainment، از خود دفاع کنید.

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 VR PC-P2P

دانلود-بازی-Five-Nights-at-Freddys-Help-Wanted-2

برای این کار، باید از دوربین‌های مداربسته استفاده کنید تا حرکات عروسک‌ها را زیر نظر بگیرید و با استفاده از دستگاه‌های مختلف، آنها را از خود دور کنید. اما این بار، عروسک‌ها، از نظر هوش مصنوعی، بسیار پیشرفته‌تر شده‌اند. آنها می‌توانند از دوربین‌ها برای ردیابی شما استفاده کنند و حتی می‌توانند از راه‌های غیرمنتظره‌ای به شما حمله کنند. این موضوع، بازی را بسیار چالش‌برانگیزتر و ترسناک‌تر می‌کند. یکی از ویژگی‌های جدید بازی، اضافه شدن بخش Vanguard است. در این بخش، شما باید در نقش یک نگهبان امنیتی، از یک مکان بزرگ و تاریک محافظت کنید. این بخش، از نظر گیم‌پلی، شباهت زیادی به بازی‌های کلاسیک Resident Evil دارد.

info

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 is the sequel to the terrifying VR experience that brought new life to the iconic horror franchise. As a brand new Fazbear employee you’ll have to prove you have what it takes to excel in all aspects of Pizzeria management and maintenance.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/11

Processor: AMD Ryzen 5 1500X / Intel i5-8400

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB / AMD RX Vega 56 8GB

Storage: 8 GB available space

VR Support: Valve Index, and Meta Quest 2/3/Pro through SteamVR

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Additional Notes: For the optimal play experience while using a Meta Quest headset, it is STRONGLY RECOMMENDED you use the Quest Link Cable

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.