دانلود بازی FatalZone برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

در بازی FatalZone می‌توانید انبوهی از زامبی‌ها را در در حالی پیدا کنید که توسط یک ویروس مرگ‌بار ویران شده است. باید آن‌ها را نابود کرده و منابع لازم برای یکی از آخرین اردوگاه‌های بازماندگان را جمع آوری کنید. بازی در سبک شوتر و همراه با المان‌های راگ لایک و نقش آفرینی دنبال می‌شود. می‌توانید سلاح‌های خود را در بازی تقویت کرده و مزدوران را هم به ماموریت‌های مرگبار بفرستید. همه این ماموریت‌ها در راستای نجات بشریت بوده و یقینا لذت خواهید برد. می‌توانید ابتدا بهترین بیلد را انتخاب کرده و یک سری ماموریت‌های جدید و شخصیت‌های جدید را هم پیدا کنید.

FatalZone (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-FatalZone

در بعضی از موارد باید ریسک کرده و در میدان نبرد به سراغ کشتن باس‌ها روید. می‌توانید ترکیب‌های بزرگی از مهارت‌های جدید را به پایگاه خود اضافه کرده و از کهنه سربازان در مسیر خود استفاده کنید. همه کاراکترهای بازی فانی هستند و روزی شما را تنها خواهند گذاشت. می‌توانید یک سری مهارت بیشتر در بخش آموزشی پیدا کرده و حتی مزدوران جدیدی را هم استخدام کنید. سلاح‌ها و زره‌های خود را ارتقا داده و با ساختمان‌های ارتقا یافته، امکان بقای خود را بیشتر کنید.

info

FatalZone is an auto shooter with roguelike and RPG elements set in a savage world of zombies. Exterminate zombie hordes, collect resources, upgrade your camp, and level up mercenaries. Humanity must survive at any cost!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Quad Core 2.3 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB VRAM

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.