دانلود بازی Fabledom برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Fabledom روشی خاص و شهودی برای ساخت یک پادشاهی عظیم و قدرتمند در اختیار شما قرار می‌دهد. در دنیایی عجیب و غریب حضوری داریم که شاهد رشد دهکده خود خواهید بود. باید زندگی شهروندان خود را دنبال کرده و رشد و سقوط روابط خود را با پادشاهی‌های همسایه تماشا کنید. می‌توانید منابع مختلف را جمع آوری کرده و از آن‌ها برای خرید آیتم‌های جدید بهره ببرید. سرزمین موعود را پیدا کرده و آن را شکوفا کنید. برای توسعه و پیشرفت به هر منبعی دسترسی خواهید داشت و باید شهری شایسته شهروندان خود ایجاد کنید.

Fabledom PC-TENOKE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Fabledom

 

داستان کلی بازی روی تجارت، دشمنی‌ها و همکاری‌ها پیاده سازی شده است. باید اقتصاد خود را به درستی مدیریت کرده و از منابع کمیاب هم برای مبادله بهره ببرید. بازی راه‌های متعددی برای تعامل با پادشاهی‌های دیگر در اختیار شما می‌گذارد. نحوه برخورد شما با دیپلماسی، پیشرفت کلی شما را شکل خواهد داد. باید عاشقانه ادامه داده و یک ارتش قدرتمند برای خود ایجاد کنید. قهرمان خود را برای محافظت و تسخیر انتخاب کرده و اجازه پیشروی بیشتر عوامل شرور را هم ندهید. دنیایی افسانه ای را می‌بینیم که پر از غول‌ها و جادوگران متعدد بوده و در هر گوشه و کنار این دنیای جادویی، المان تازه‌ای برای تان کاشته شده است.

info

Once upon a Village… Set in a wholesome fairytale world, Fabledom is the ideal laid back City builder. Enjoy the growth of your settlement, trade and use diplomacy to ally or challenge your neighbors, and most importantly, find yourself a prince or princess and live happily ever after

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz | AMD FX 8120 @ 3.9 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 1060 / RX 580

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i5 4690 @ 3.5 GHz | AMD Ryzen 5 1600x @ 3.6 GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GTX 1070 / RX VEGA-56

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.