دانلود بازی Erannorth Chronicles – Ultimate Edition برای کامپیوتر


بازی Erannorth Chronicles یک تجربه کارتی در سبک RPG است که با جهان سندباکس قدیمی دنبال می‌شود. تمرکز بازی بیشتر روی حرکات آزادانه بازیکن است و می‌توانید پایگاه اصلی خود را همراه با شخصی‌سازی شخصیت‌های خود داشته باشید. قهرمانان منحصربه‌فردی را در بازی می‌بینیم که در ۹ کلاس متنوع حاضر شده‌اند و گونه‌های مختلفی از تخصص را در اختیار تیم شما قرار می‌دهند. باید مزایای هرکدام را درک کرده و بتوانید از مهارت‌‌های آن‌ها در پیشروی خود استفاده کنید. کارایی کارت‌های بازی ممکن است که در نبردها تغییر پیدا کند و کم کم استراتژی بازی به دست‌تان خواهد آمد.

Erannorth Chronicles – Ultimate Edition v1.064.1 PC-TENOKE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Erannorth-Chronicles

می‌توانید در بازی صدها Deck متنوع را ایجاد کرده و بیش از ۲۶۳۰ کارت هم جمع‌آوری کنید. سفارشی‌سازی شخصیت‌ها و پایگاه اصلی خود را فراموش نکرده و در هر زمان، برخی از آن‌ها را حذف و دیگری را جایگزین کنید. همین موارد کافی است که تاکتیک را در بازی به نفع خود تغییر داده و موفقیت بیشتری در بازی کسب کنید. می‌توانید به رایگان در جهان سندباکس بازی حرکت کرده و المان‌های بیشتری برای کسب کارت‌های قدرت، کشف کنید. سازندگان روی دنیای بزرگ بازی وقت صرف کرده‌اند و مکان‌های آن، دارای چالش‌ها و سیستم شکار گنج جالبی است که سبب می‌شود بازی را می‌توانید برای روزها و هفته‌های زیادی ادامه دهید.

این بازی را می‌توانید با بیش از ۲۰۰ نوع دشمن متنوع ادامه داده و هرکدام را به شیوه متفاوتی در بازی Erannorth Chronicles شکست دهید. مهارت‌های خود را با دیگر شخصیت‌ها سازگار کرده و اجازه ندهید که یک غیرهماهنگی، شما را در برابر دشمن، آسیب پذیر کند. کم کم با افزایش مهارت و رتبه شما، یقینا دشمنان باهوش‌تر و سخت‌تر را خواهید داشت.

info

Erannorth is a complex game, that uses its own unique blend of RPG/Card Game system. It has different rules than other Card Games or RPGs and requires a lot of reading and trial and error to learn and master. There are over 150+ different keywords and mechanics, and you can’t humanly learn them all in a few hours or even in an entire weekend. Erannorth is a slow burn experience that can keep you hooked for hundreds of hours.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 x64bit

Processor: Dual Core CPU or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities.

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Only 16/9 resolutions are supported in full screen.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 x64bit

Processor: Quad Core CPU or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX12 (shader model 4.0) capabilities.

DirectX: Version 12

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: Only 16/9 resolutions are supported in full screen.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack یا TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.