دانلود بازی Echoes of the Plum Grove برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

عشاق بازی‌های شبیه‌ساز کشاورزی و سبک زندگی روستایی، می‌توانند با بازی Echoes of the Plum Grove همراه شوند. این بازی که به‌تازگی (آوریل ۲۰۲۴) منتشر شده، یک شبیه‌ساز کشاورزی دنج و راحت با محوریت مدیریت جامعه در طول نسل‌هاست. در این بازی شما به شهر Honeywood می‌رسید و صاحب قطعه زمینی متروکه می‌شوید. حالا نوبت شماست که آستین‌ها را بالا بزنید، ابزار خود را بردارید و شروع به ساختن مزرعه‌ای کنید که نه تنها یک عمر، بلکه نسل‌های آینده را هم تامین خواهد کرد.

Echoes of the Plum Grove PC-TENOKE

دانلود-بازی-Echoes-of-the-Plum-Grove

این اثر، یک شبیه‌ساز کشاورزی آرام و راحت با ویژگی‌هایی همراه می‌شود. تصمیماتی با عواقب بلندمدت را در بازی داریم. کاشت و برداشت محصول، ذخیره‌سازی برای زمستان و دوست‌یابی با اهالی شهر، نه تنها بر مزرعه شما بلکه بر کل شهر Honeywood و حتی جزیره تأثیر می‌گذارد. از مزرعه تا جامعه می‌توانید همه چیز را کنترل کنید. فراتر از کشاورزی، می‌توانید با اهالی شهر ارتباط برقرار کنید، با آن‌ها دوست شوید و حتی رازهای جزیره را کشف نمایید. سبک هنری دلنشین بازی را نیز نباید فراموش کنیم. بازی با طراحی دو بعدی زیبا و موسیقی آرامش‌بخش، فضایی دلنشین و آرام را برای شما رقم می‌زند.

شخصیت شما در بازی پیر می‌شود و نهایتا فوت می‌کند. اما میراث شما با نسل بعدی که کنترلش را به دست می‌گیرید، ادامه پیدا می‌کند. اگر به دنبال یک تجربه آرامش‌بخش و در عین حال چالش‌برانگیز در سبک مدیریت مزرعه و جامعه هستید، بازی Echoes of the Plum Grove می‌تواند انتخاب فوق‌العاده‌ای برای شما باشد.

info

A new life awaits in Honeywood! Build a thriving community that will last generations in this cozy farm simulator. Farm, socialize, make friends, cook, craft, forage and uncover the secrets of the island! If someone doesn’t want to be friends? There are always other means.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows Vista/Windows 7/Windows 8

Processor: 2.0 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT 1030

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2.7 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.