دانلود بازی Dungeon Drafters v1.1.0.4 برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

در بازی Dungeon Drafters تا زمانی که کارت داشته باشید، قدرت در دستان شما است. به‌عنوان یک ماجراجوی جوان مشتاق وارد عمل کرده و خرابه‌های باستانی را کشف کنید. شخصیت خود را در ابتدا انتخاب خواهید کرده و پایگاه منحصر به فرد خود را بسازید. باید در تلاش برای خلاص شدن از کارت‌های شیطانی و ممنوعه بوده و سیاه چال باستانی را کاملا اکتشاف کنید. در نبردهای نوبتی بازی هم یک سری طلسم‌هایی را می‌بینیم که ترکیبی باور نکردنی را فراهم می‌کنند. همین ترکیب‌ها می‌توانند میدان نبرد را ویران کنند.

Dungeon Drafters v1.1.0.4 PC-rG | FitGirl Repack

نسخه فشرده FitGirl با حجم ۵۷۷MB اضافه شد

دانلود-بازی-Dungeon-Drafters

کارت‌های کمیاب را جمع آوری کرده و به سراغ گنج‌های ناشناخته بروید. ماجراجویان گمشده را نجات داده و سپس به شهر بازگردید تا بتوانید برای راندهای بعدی هم آمادگی لازم را کسب کنید. عمیق‌تر به دل داستان زده و راه خود را به سمت ساختن طلسم نهایی باسازید. شر را برای همیشه از جهان بیرون کرده و به صلح دست پیدا کنید. از ویژگی‌های کلیدی بازی می‌توانیم به یک سری کارت‌های جادویی و شش شخصیتی اشاره کنیم که هر کدام می‌توانند ماجراجویی خاصی برای خود داشته باشند. صرف نظر از تصمیم اولیه‌تان، باید در دسته‌های مختلف به بازی ادامه داده و هر بار معمایی خاص را حل کنید.

info

Dungeon Drafters is a mystery dungeon adventure set in a world where magic is cards, and cards are magic. Explore ancient ruins, loot rare cards and employ clever combos to defeat your foes and build the legendary spell deck that could save the world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 or later

Processor: Core i5 4440 or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 660 or better

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Processor: Ryzen 7 1700 or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 770 or better

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه rG:

فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.