دانلود بازی Double Dragon Advance برای کامپیوتر


بازی Double Dragon Advance این بار با گرافیک بهتر و کومبوهای حرکتی جدید در اختیار شما قرار می‌گیرد. این بازی را می‌توانید در کنسول‌های مدرن و کامپیوتر تجربه کرده و از والپیپرهای سفارشی سازی شده هم در پس زمینه بازی استفاده کنید. مراحل بازی شامل محله چینی‌ها و نبرد با محموله کامیون‌ها است که حس نوستالژی به همراه خواهد داشت. مرحله غار را هم از نسخه نینتندو ان ای اس داریم که این بار با گرافیک بهتر در اختیار شما قرار می‌گیرد. برخی از مراحل بازی هم نسخه سفارشی سازی شده دریافت کرده‌اند.

Double Dragon Advance PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Double-Dragon-Advance

سلاح‌ها بازی از نسخه‌های مختلف الهام گرفته شده است و می‌توانیم به فلیل و همچنین نانچیکو اشاره کنیم. از دشمنان جذاب بازی هم می‌توانیم به بورنوو و همچنین چین اشاره کنیم که از نسخه دوم دابل دراگون به این اثر راه پیدا کرده‌اند. باید یک سری کومبوهای آرکید و سنتی هم دارد که همراه با جامپ و دابل جامپ می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این اثر کلاسیک از سری افسانه‌ای اکشن و ساید اسکرولی الهام گرفته است و می‌توانید در عصر مدرن بازی‌های ویدیویی ساعت‌هایی به تجربه یک بازی نوستالژی مشغول شوید.

info

The crown jewel of the Double Dragon series gets a highly anticipated revival! Experience familiar enemies and stages from throughout the series!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows10(64bit)

Processor: Intel® Core™ i5-2500K

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel® HD Graphics 3000

DirectX: Version 11

Storage: 120 MB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.