دانلود بازی Doomsday Hunters برای کامپیوتر


در بازی Doomsday Hunters انبوهی از سلاح‌های قابل ارتقا، جادوها، امتیازات و مصنوعات بیگانه را داریم که می‌توانید در جهان بازی از آن‌ها برای پیشروی بهره ببرید. دستگاه‌های عجیب و غریب تکنولوژی و جادویی را داریم که در اختیار شما یا ان پی سی‌ها بوده و یک سری رویدادهای روزانه هم باید انجام دهید. داستان بازی در سال ۴۲۰ قبل از میلاد جریان داشته و پس از فاجعه کاتالیسم، زمین قابلیت‌هایش را از دست داده است. قوانین فیزیکی آن‌طور که باید اعمال نمی‌شوند و هیولاها، شیاطین، بیگانگان و ربات‌های دیوانه مشکلاتی را برای شما ایجاد می‌کنند.

Doomsday Hunters PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Doomsday-Hunters

اگر از سلاح‌های خود خوش‌تان نمی‌آید، می‌توانید آن‌ها را لول آپ کرده و به حالت مورد علاقه خود دست پیدا کنید. می‌توانید بیش از ۱۲۰۰ آیتم را در بازی کشف کرده و به آن‌ها مسلط شوید. هم افزایی قدرتمندی را در جهان بازی ایجاد کرده و همه چیز را محو کنید. بیش از ۱۶۰ نوع دشمن در بازی وجود دارد و ۲۰ نوع باس در انتهای هر Chapter انتظار شما را می‌کشد. گیم‌پلی بازی در کل ساده است، اما برای مسلط شدن آن کار چندان ساده‌ای ندارید. گرافیک و موزیک بازی خاص و البته ساده بوده و کم کم با آن ارتباط بیشتری پیدا می‌کنید.

info

Shoot stuff in a perfect pixel world, combine items, build guns, die every time! Roguelite twin-stick shooter where magic and post-apocalyptic future technologies collide. Defeat evil lord Dracula and save everyone!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel quad-core 2.0 GHz or dual-core 2.6 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 5700

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel i5 or i7

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 or amd Radeon HD 8000 series

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.