دانلود بازی Denizen برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Denizen یک تجربه ناب در سبک شبیه‌ساز زندگی و ماجراجویی با زاویه دید اول شخص است که توسط استودیو Rexon Entertainment توسعه یافته است. داستان بازی از این قرار است که شما در نقش یک فرد عادی در یک شهر بزرگ و پر جنب و جوش بازی می‌کنید. هدف شما این است که با تلاش و پشتکار، زندگی خود را بسازید و به موفقیت برسید. در این اثر هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. شما می توانید هر شغلی که دوست دارید انتخاب کنید، مهارت های جدید یاد بگیرید، با افراد مختلف ملاقات کنید، روابط عاشقانه برقرار کنید، و به هر آنچه که در زندگی می خواهید برسید.

Denizen (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Denizen

این بازی تلاش می کند تا زندگی واقعی را به طور دقیق شبیه سازی کند. شما باید نیازهای اولیه خود مانند غذا، خواب و سرپناه را برآورده کنید، و در عین حال به دنبال شغل، پول و عشق باشید. بازی به شما آزادی کامل در انتخاب مسیر زندگی خود را می دهد. شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید، از جمله ارتکاب جرم و جنایت! این اثر دارای گرافیک سه بعدی واقع گرایانه و محیطی پر جزئیات است که حس واقعی بودن را به شما القا می کند. فعالیت های مختلفی هم می‌توانید در بازی انجام دهید. می توانید به فعالیت های مختلفی مانند رانندگی، ورزش، بازی، تماشای فیلم و خرید بپردازید.

سیستم شخصیت پردازی بازی هم عمیق بوده و به شما امکان می دهد شخصیت خود را با انتخاب های خود شکل دهید. اگر به دنبال یک بازی شبیه ساز زندگی واقعی و آزادانه هستید که بتوانید در آن هر کاری که می خواهید انجام دهید، بازی Denizen می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

info

Make a living for yourself in a city full of opportunity while you meet a variety of locals, explore unique locations, and work your way to the top in this open-world life simulator.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: i5 4690 / Ryzen 5 2500X

Memory: 12 GB RAM

Graphics: GTX 1050 / R9 270X

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: i5 7600 / Ryzen 5 2600X

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GTX 1060 / RX 480

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.