دانلود بازی Deep Rock Galactic Survivor برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

بازی Deep Rock Galactic Survivor یک تجربه جذاب در سبک تیراندازی اول شخص بقاء است که توسط Ghost Ship Games عرضه می‌شود. این بازی در سیاره Hoxxes IV اتفاق می‌افتد، جایی که شما باید با انبوهی از دشمنان بیگانه مبارزه کنید، منابع جمع‌آوری کنید و تا زمانی که می‌توانید زنده بمانید. گیم‌پلی بازی شبیه به Vampire Survivors بوده و شما باید با استفاده از تجهیزات و مهارت های خود، موج های دشمنان را از بین ببرید. می توانید از طیف وسیعی از سلاح ها و ابزارها استفاده کنید، از جمله می‌توانیم به مسلسل ها، شاتگان ها، لیزرها و نارنجک ها اشاره کنیم. همچنین می توانید توانایی های خود را ارتقا دهید تا قدرتمندتر شوید.

Deep Rock Galactic: Survivor (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Deep-Rock-Galactic-Survivor

بازی دارای حالت های مختلفی است و در بخش کوآپ آن می‌توانید با دوستان خود هم سرگرم شوید. از ویژگی های برجسته بازی هم می‌توانیم به گرافیک پیکسلی جذاب، گیم پلی چالش برانگیز و سرگرم کننده، تنوع در سلاح ها، ابزارها و توانایی ها، حالت های مختلف بازی و همچنین قابلیت رقابت با بازیکنان دیگر اشاره کنیم.

info

Deep Rock Galactic: Survivor is a single player survivor-like auto-shooter. Wield the full arsenal of Deep Rock Galactic, take on hordes of lethal aliens, mine riches, and unlock powerful upgrades. It’s one dwarf against all of Planet Hoxxes!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Win 10

Processor: Intel i5-4590 or similar

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 1050 or similar

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.