دانلود بازی Death From Above برای کامپیوتر


بازی Death From Above را می‌توانیم یک تجربه منحصر به فرد و البته کوتاه بدانیم که به صورت تک نفره ادامه پیدا کرده و می‌توانید از هواپیماهای بدون سرنشین خود در برابر نیروهای متخاصم روسی استفاده کنید. پس زمینه داستانی بازی مربوط به حمله زمینی روسیه به اوکراین بوده و حال شما وارد نقش یک اپراتور پهپاد نظامی متعلق به اوکراین خواهید داشت. وظیفه شما این است که با نیروهای دشمن مبارزه کرده و تجهیزات دزدیده شده را پس بگیرید. باید خطوط ارتباطی حیاتی را که در اثر جنگ منهدم شده است را دوباره برقرار کرده و ارتش اوکراین را به پیروزی نزدیک سازید. این اثر به گفته سازندگان، چیزی بیش از یک بازی ساده است.

Death From Above PC-TENOKE

دانلود-بازی-Death-From-Above

حال فرصتی تاثیرگذار به شما داده شده است که با زوایای این جنگ بیشتر آشنا شوید. جالب است بدانید که ۳۰ درصد از درآمد حاصل از فروش این بازی، مستقیما به حساب سازمان‌های حمایت از اوکراین واریز خواهد شد. به این ترتیب، خرید و تجربه این بازی می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. بازی سیستم سوییچ پویایی دارد و می‌توانید به‌طور یکپارچه بین نقش‌های اپراتوری، هدایت کوادکوپتر همه کاره و یک پهپاد FPV جا به جا شوید. می‌توانید شرایطی را ایجاد کنید که گیم‌پلی پویای بازی را بهتر یاد گرفته و با چالش‌های متنوع‌تری رو به رو شوید. بازیکنان کم کم با اهداف مختلف ماموریت‌ها آشنا خواهند شد.

به‌طور مثال، می‌توانید مین زدایی و پاکسازی مناطق را شروع کرده و کاروان‌های دشمن خود را شناسایی کنید. هر ماموریتی در بازی چالش مخصوص به خود را دارد و همین سبب جذابیت بیشتر آن شده است.

info

You are a lone Ukrainian military drone operator battling Russian occupation forces. Hidden deep behind enemy lines, you operate your drone to seek and destroy tanks and armored vehicles, shatter communication lines, and recover stolen goods. Slava Ukraini!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64bit

Processor: i3-6100 / i5-2500

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 950

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

VR Support: N/A

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit

Processor: i5-6600k

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 1060

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

VR Support: N/A

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.