دانلود بازی Deadlink برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

بازی Deadlink در سبک شوتر اول شخص توسعه داده شده و با المان‌های راگ لایت در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما اولین عاملی هستید که در پروژه آزمایشی ددلینک استخدام می‌شوید و باید در مسیر خود وارد زاغه‌های تنگ، آزمایشگاه‌های پیچ‌خورده و انبارهای کثیفی شوید که هر کدام ماموریت‌های خاصی را به شما ارائه می‌دهند. ماموریت شما خنثی کردن طرح‌های قدرتمندترین شرکت‌های جهان بوده و باید مبارزات خود را در این راه ادامه دهید. زرادخانه‌های مرگباری در بازی وجود دارد که ماموریت نابودی آن‌ها به شما سپرده می‌شود. مهارت‌ها و فناوری‌های خود را ارتقا داده و وارد محیط‌های تخریب پذیر شوید.

Deadlink PC-RUNE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Deadlink

شما بزرگ‌ترین سلاح آژانس امنیتی شرکتی هستید و ظیفه‌تان این است که ایمن‌سازی معاملات مشکوک را به درستی انجام دهید. تیمی قرار است که شما را پشتیبانی کند و با کمک آن‌ها به میدان مبارزه اعزام خواهید شد. عملیات‌های نظامی می‌توانند مشکلات را با کسری از هزینه یک پرونده دادگاهی ناامید کننده حل کننده و به همین دلیل، به سمت چنین ماموریت‌هایی اعزام شده‌اید. هر کدام از ران‌های بازی متفاوت بوده و قرار نیست که تجربه مشابهی داشته باشید. تعداد نیروهای خود را افزایش داده و از محیط به نفع خود بهره ببرید.

info

Get ready to put a sizable dent in the profits of megacorporations in Deadlink, a guns-blazing cyberpunk FPS with roguelite elements. Your mission is to conduct covert ops while piloting a humanoid combat shell. And no, “covert” doesn’t mean “quiet.”

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: AMD FX-8350 or Intel i5-3570

Memory: 6 GB RAM

Graphics: AMD Radeon™ HD 7970 or NVIDIA GeForce GTX 680 2 GB

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: AMD Ryzen™ 5 2600 (Intel i7-4770)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: AMD Radeon™ RX 590 or NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

DirectX: Version 12

Storage: 15 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.