دانلود بازی Dead Island 2 برای کامپیوتر


بازی Dead Island 2 از جایی شروع می‌شود که لس آنجلس در قرنطینه کامل فرو رفته و ارتش هم در حال عقب نشینی است. شما و تعداد انگشت شماری از افراد بازمانده دیگر که اتفاقا در برابر پاتوژن مقاوم هستید، باید پیشروی کرده و آینده شهر و بشریت را در تعادل نگه داریدد. این بازی شیک و پر جنب جوش طراحی شده و شهری را می‌بینیم که عفونت زامبی‌ها آن را فرا گرفته است. لس آنجلس؛ این شهر نمادین و غرق در آلودگی را کاوش کرده و با شخصیت‌های بزرگ‌تری هم در طول داستان بازی آشنا شوید. دشمنانی بیشمار را با جزئیات بسیار بالا خواهید کشت و صحنه خون‌آلود خواهد شد. باید تکامل پیدا کرده و به یک قاتل زامبی قهار تبدیل شوید.

Dead Island 2 – May 2023 Update PC-EMPRESS

دانلود-بازی-Dead-Island-2

در این بازی می‌توانید به سراغ نمادین‌ترین مکان‌های شهر رفته و وحشت واقعی را تجربه کنید. یک سفر هیجان انگیز از حومه سرسبز بورلی هیلز به سمت تفرجگاه عجیب و غریبی در ساحل ونیز انتظار شما را می‌کشد. حال باید مبارزه خونین و ترسناک اول شخص را با سلاح‌ها و رقابت‌های تاکتیکی ادامه داده و در میان گروهی از زامبی‌ها قرار بگیرید. یک قاتل بی رحم بوده و زامبی‌ها را با سبک اسلشر نابود کنید. بخش جدیدی به نام Zombie Infestation را داریم که تجربه پیشرفته‌ترین سیستم تجزیه را در اختیار شما می‌گذارد. بازی واقع بینانه به نظر رسیده و می‌توانید گرافیک فوق العاده بهترین نسبت به نسخه اول بازی را داشته باشید.

info

A deadly virus is spreading across Los Angeles, turning inhabitants into zombies. Bitten, infected, but more than just immune, uncover the truth behind the outbreak and discover who -or what- you are.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: AMD FX-9590 / Intel Core i7-7700HQ

Memory: 10 GB

Storage: 70 GB

DirectX: 12

Graphics: Radeon R9 390X (8192 VRAM) / GeForce GTX 1060 (6144 VRAM)

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Ryzen 5 5600X / Intel Core i9-9900k

Memory: 10 GB

Storage: 70 GB

DirectX: 12

Graphics: Radeon RX 6800 XT (16384 VRAM) / GeForce RTX 2070 Super (8192 MB)

راهنمای نصب

به زودی…! (کرک EMPRESS در مرحله آزمایشی می‌باشد و به زودی منتشر خواهد شد).

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.