دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر


داستان بازی Days of Doom از جایی شروع می‌شود که آخرالزمان رخ می‌دهد، اما گویا این پایان دنیا محسوب نمی‌شود. بازی در سبک نقش آفرینی و تاکتیکی ارائه شده و شما را به چالش خواهد کشید. سرزمینی که روزی نوید بخش آرامش جاودانه بوده است، اکنون به هرج و مرجی بزرگ گرفتار شده است. باید با گروه کوچکی از بازماندگان حرکت کرده و مسیری را باز کنید که شما را به مقصد نهایی یعنی بقا بشریت برساند. تهدیدات بزرگی از جمله حمله زامبی‌ها در انتظار شما بوده و یک سری مهاجمین هم قصد تصرف سرزمین‌تان را خواهند داشت.

Days of Doom PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Days-of-Doom

در طول مسیر، گروهی از قهرمانان را استخدام کرده و می‌توانید از جامعه در حال رشد خود محافظت کنید. می‌توانید راه خود را باز کرده و با کشفیات خود پیشروی بیشتری در بازی داشته باشید. از توانایی منحصر به فرد خود استفاده کرده و وارد نبردهای نوبتی شوید. تنوع دشمنان رفته رفته بیشتر شده و یک سری شگفتی هم در بازی خواهیم داشت. می‌توانید از توانایی قهرمانان خود به صورت استراتژیکی استفاده کرده و یک سری آیتم‌های جدید هم به قهرمانان خود اضافه کنید. در صورت مرگ، مراحل تکراری به روی‌تان باز نمی‌شوند و ذاتا سازندگان سعی کرده‌اند که بازی المان‌های جدیدی برای‌تان داشته باشد.

info

Gather your heroes and fight to make it to Sanctuary in this tactical RPG roguelite. Did we mention the zombies, raiders, and mysterious monstrosities that inhabit this post-apocalyptic wasteland? Welcome to the world of Days of Doom.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: Intel Core™ Duo or faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 512MB

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.