دانلود بازی Darkest Dungeon II

[ad_1]

4.7/5 – (12 امتیاز)

بازی Darkest Dungeon II را می‌توانیم سفری بدانیم که در مسیر، موجودات شیطانی متعدد برای‌مان کمین کرده‌اند و عملا یک مهمانی بزرگ از خونریزی و کشت و کشتار، انتظارمان را می‌کشد. باید خودتان را تجهیز کرده و از آخرین تلاش خود برای جلوگیری از وقوع آخرالزمان پرده برداری کنید. دنیایی را می‌بینیم که رو به زوال بوده و خطرات مختلفی شما را تهدید می‌کند. بزرگترین خطرات پیرامون شما، از گروه‌های خودی است و باید بیش از دشمنان، مراقب تحرکاتی باشید که در گروه خودتان صورت می‌گیرد. بازی از گیم‌پلی پنج ساعته برخوردار است و پیشرفت‌هایی که کسب می‌کنید، برای بالابردن توانایی قهرمانان، آیتم‌ها و ارتقا آن‌ها به مرحله جدید لازم خواهد بود.

Darkest Dungeon II The Binding Blade PC-ElAmigos | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Darkest-Dungeon-II

در این بازی می‌توانیم سفرهای متعددی را برای پیشرفت کاراکترهای خود شکل داده و قهرمانان بازی را با همدیگر پیوند دهید. می‌توانید استرس خود را مدیریت کرده و اجازه ندهید که بر شما چیره شوید. باید تعامل بین گروه را مدیریت کرده و بتوانید تیم را از رسیدن به یک پایان تلخ دور نگه دارید. داستان کاراکتر شما، منشا غم انگیزی است که ممکن است روی کاراکترهای دیگر نیز تاثیر بگذارد. بنابراین، پتانسیل کامل خود را شناسایی کرده و اجازه ندهید که اتفاقات ناگوار شما را از هدف اصلی دور کند. باید بتوانید استراتژی‌های متنوعی را چیده و به مصاف دشمن خود بروید.

در این بازی قهرمانانی را خواهیم دید که هر کدام سیستم نبرد منحصربه‌فردی دارند. نبردهای نوبتی بازی شامل هیجان بالایی است و یقینا علاقه‌مندان نسخه اول، می‌توانند بازی Darkest Dungeon II نیز رضایت کامل داشته باشند.

info

Darkest Dungeon II is a roguelike road trip of the damned. Form a party, equip your stagecoach, and set off across a decaying landscape in a last gasp attempt to avert the apocalypse. The greatest dangers you face, however, may come from within

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

CPU: AMD Athlon X4 | Intel Core i5 4460

RAM: 8GB RAM

Storage: 6 GB

DirectX: DX 10

Graphic Card: Nvidia GTX 950 | AMD R7 370

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

CPU: i7 6700k

RAM: 16GB RAM

Storage: 10 GB

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.