دانلود بازی Danghost برای کامپیوتر

[ad_1]

در بازی Danghost می‌توانید زنجیره‌های استراتژیکی ساخته و از کمک دوستان خود استفاده کنید. باید بالاترین امتیاز مکن را به دست آورده و در تلاش برای زنده ماندن باشید. به دنبال حل چالش‌های بیشتر بوده و باس‌ها را شکست دهید. بازی‌های بازی هر کدام مکانیسم مبارزه متفاوتی داشته و گیم‌پلی منحصر به فرد بازی را بیشتر برای‌تان آشکار می‌کنند. بازی متکی به سبک استراتژیکی بوده و هر چه قدر ترکیب‌های بیشتری بسازید، امتیاز بالاتری دریافت خواهید کرد. برای تبدیل شدن به بهترین جن گیر، سبک مخصوص خود را پیدا کرده و سطوح متعددی از دشواری‌ها را تست کنید.

Danghost PC-TENOKE

دانلود-بازی-Danghost

شخصیت‌ها یک به یک وارد داستان شده و هر کدام پس زمینه متفاوتی دارند. از میان گروهی متشکل از ۱۲ شخصیت رنگارنگ که هر کدام توانایی ویژه منحصر به فردی دارند، انتخاب کرده و دوستان خود را هم وارد عمل کنید. با نهایتا ۴ بازیکن می‌توانید از طریق سیستم ریموت پلی استیم بازی را تجربه کنید. مرز بین دنیای معنوی و فیزیکی به خطر افتاده است و تعادل شکننده‌ای بین آرامش سرزمین دیده می‌شود. به مدرسه جن گیر‌ها پیوسته و تلاش کنید تا رمز و رازهای بیشتری از شکارچی دنگوست را آشکار کنید.

info

Danghost is an arcade puzzle game, inspired by fighting games! Become an exorcist, capture danghosts with combos, use unique spells and beat your opponents. Playable in single-player, it’s with the local multiplayer mode that the game will reveal all its spice!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 8.1

Processor: Intel Core i3-6100 or AMD FX-4350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 750, 1GB or Radeon HD 5770, 1GB

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 10

Processor: Intel Core i5-2300 or AMD FX-8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 750Ti, 2GB or Radeon 7770, 1GB

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.