دانلود بازی Cross Tails برای کامپیوتر


بازی Cross Tails داستانی دارد که در آن غرق شده و می‌توانید یک تجربه استراتژیک با تلفیقی نقش آفرینی تاکنیکی را در دنیایی ویران شده از نبردها داشته باشید. برای بیش از یک دهه، دو پادشاهی رانورفورت و هیدیک‌ها با همدیگر درگیر شده و دشمنای ریشه‌دار آن‌ها، همواره در خاطر مردمان‌شان حک شده است. حال شما در نقش بازیکن، باید طرح داستانی متفاوتی را طرح‌ریزی کرده و رازهای پشت این درگیری را کشف کنید. در نبردهای نوبتی و مرحله‌ای شرکت کرده و از گروه گسترده‌ای از شخصیت‌ها که هر کدام دارای کلاس خاص خودشان هستند، بهره ببرید.

Cross Tails PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Cross-Tails

می‌توانید توسعه شخصیت‌ خود را به‌صورت آزادانه برعهده گرفته و از تغییرات طبقاتی و درخت مهارت آن‌ها برای ارتقا بیشتر بهره ببرید. بیش از ۳۰ کلاس در بازی وجود داشته و پتانسیل افزایش را هم دارند. از شوالیه‌های قدرتمند گرفته تا کمانداران ماهر را باید آزاد کرده و با استفاده از سنگ‌های پر قدرت، سلاح‌ها و زره‌ها آن‌ها را ارتقا دهید. باید سرنوشت دو ملت را در این اثر شکل داده و با نبردهای تاکتیکی شدید، تیم خود را به جلو هدایت کنید. بازی در مجموع ۲۴ کلاس مختلف داشته و چندین کلاس خاص ممکن است برای یک شخصیت باشد.

info

What will the tails witness after a crossing tale? A tactical RPG that portrays a fantasy story of a war between the canine and the feline tribes playable from both points of view.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 and up

Processor: Intel® Core™ i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4GB VRAM

Storage: 600 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.