دانلود بازی Cramped Room of Death برای کامپیوتر


بازی Cramped Room of Death کاراکتری به نام لنس را به شما معرفی می‌کند. او ماجراجویی دوست داشتنی است که همراه با دوستانش به سراغ ماموریتی بزرگ می‌رود. او شبی مست کرده و به خوابی عمیق فرو می‌رود. سپس گروهی به نام ویزاردیان او را دزیدیده و حتی تمام سلاح‌های وی را می‌گیرند. تنها نیزه‌ای بزرگ در اختیارش بوده و باید در سفری برای بازیابی قدرت خود باشد. لنس برای مقابله با دزدها و بازیابی اموال از دست رفته خود وارد دخمه‌های مرگ می‌شود، اما خیلی زود متوجه می‌شود که چرا فقط نیزه در بین سلاح‌هایش باقی مانده است.

Cramped Room of Death PC-GOG

دانلود-بازی-Cramped-Room-of-Death

نیزه بزرگ بوده و به سختی در اتاق‌های تنگ دنیای بازی جا می‌شود. در این ماجراجویی چالش برانگیز، باید به هر سیاه چال تسلط یافته و برای پازل‌های ذهنی آزاردهنده آماده شوید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که نیزه را به دشمن خود رسانده و قفل مراحل بازی را باز کنید. گاهی اوقات هم نمی‌توانید آن را بچرخانید. چرا که راهروها بسیار باریک و نیزه هم بسیار طولانی و بزرگ است. بلوک‌های کشویی، سکوهای خراب و کف میخ‌دار در انتظار شما بوده و باید تمام گنج‌های بازی را بازیابی کنید. حرکات خود را با دقت برنامه ریزی کرده و به سراغ سطوح مخفی بازی بروید.

info

A puzzle adventure in close quarters! Use your spear to defeat enemies and collect treasure, but plan your moves carefully—each room has tight turns, deadly traps and no margin for error.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, or 10

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 128MB

Storage: 200 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه GOG:

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.