دانلود بازی Coromon – Deluxe Edition برای کامپیوتر


بازی Coromon پیرامون رام کردن حیوانات جریان دارد و باید جهان پیرامون خود را به چالش بکشید. می‌توانید سایر حیات وحش را دنبال کرده و با روسای تایتانیک به نبرد برخیزید. بازی تیم بیش از ۱۰۰ موجود را به شما نمایش خواهد داد که باید با ویژگی‌ها و مهارت‌های آن‌ها آشنا شده و با آموزش و تمرین بیشتر، شکار کردن را فرا بگیرید. یک سیستم نبرد در بازی می‌بینیم که مبتنی بر استقامت بوده و باید انرژی لازم را برای تمام کارها داشته باشید. مهارت‌ها و حملات خود را با دقت بالایی انتخاب کرده و سعی کنید که آسیب بیشتری به شکار خود وارد کنید. باید ده‌ها شرایط را باطل کنید تا در نهایت بتوانید پیروز میدان باشید.

Coromon – Deluxe Edition PC-TENOKE

دانلود-بازی-Coromon

شما می‌توانید دوستان آنلاین خود را هم به چالش کشیده و به تیم‌های دیگر بپیوندید. می‌توانید مسیر مخالفین خود را هم ادامه داده و از ده‌ها مسیر متصل به هم استفاده کنید. هر کدام از مسیرها دارای ماموریت‌های بسیار جالبی است و در اعماق بیابان باید به سراغ نقش‌های کلیدی خود بروید. بازی روایتی کلاسیک از سبک JRPG بوده و چرخش‌ها و افشاگری‌های خاصی را خواهیم داشت که هر کدام جذابیت‌های خاص خودشان را دارند. بنابراین، از چیزی نترسیده و کاملا محکم و استوار به مسیر خود ادامه دهید. پیچش‌های داستانی خاصی را هم در بازی خواهیم داشت.

info

Coromon is a modern take on the classic monster-taming genre. Tame Coromon and explore a vast world filled with thrilling turn-based battles, brain-twisting puzzles, and a mysterious threat to the world awaiting defeat. Nobody said being a Battle Researcher was easy!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 1.0 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: OpenGL 2.1 or higher

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: 1.0 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: OpenGL 2.1 or higher

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.