دانلود بازی Conquistador برای کامپیوتر


اولین رای باشید!

در بازی Conquistador یک سبک پلتفرمر و راگ لایک را می‌بینیم که جهان آن به‌صورت رویه‌ای تولید می‌شود. در این بازی می‌توانید مهارت‌های بیشتری را هنگام سفر پیدا کرده و وارد دنیای مملو از جانوران خارق العاده شوید. هیولاها و یک سری قورباغه‌های غول پیکر انتظار شما را می‌کشند تا با آن‌ها بجنگید. می‌توانید وارد یک ماجراجویی حماسی شده و از میان دشمنان و موانع بیشمار بازی عبور کنید. از ویژگی‌ها و محتواهای بازی می‌توانیم به صدها اتاق جدید همراه با چالش‌های منحصر به فرد آن اشاره کنیم که پر از لوت، باس و همچنین تایپ انمی‌های مختلف هستند.

Conquistador PC-TENOKE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Conquistador

بازی رازهای جالبی هم برای کشف دارد و یقینا از چنین تجربه جدیدی حس تازه‌ای دریافت می‌کنید. در این بازی می‌توانید وارد حالن Permadeth شوید که بعد از مرگتان راه برگشتی وجود ندارد. دنیای بازی خطرناک و پر از تله‌های متعدد بوده و می‌توانید دشمنان بی‌شمار و حتی چندین دوست برای همراهی خودتان داشته باشید. کاوش در جهان بازی را فراموش نکرده و در جنگل‌های آلوده بازی سفر داشته باشید. به سراغ مسیرهای جایگزین رفته و لول‌های مخفی بازی را هم دنبال کنید.

info

Conquistador is an adventurous roguelike platformer. Navigate hand-crafted and procedurally generated levels as you jump, slash, and maneuver through thick jungles and ancient temples. Collect valuable items, abilities, and precious loot to help you conquer the game’s challenging traps and enemies.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WIndows 7, 8, 10, 11

Memory: 512 MB RAM

Storage: 300 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

فارکس-چیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.