دانلود بازی Chronique des Silencieux برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Chronique des Silencieux در دهه ۱۹۷۰ و در جنوب فرانسه روی می‌دهد. جایی که شما در نقش یک کاراگاه خصوصی قرار گرفته و باید رازهای یک پیرمورد را کشف کنید. می‌توانید سرنخ‌های بازی را کم کم دنبال کرده و از شاهدین هم سوال کنید. دروغ‌ آن‌ها را کشف کرده و ببینید که فرضیات پیش روی شما شامل چه مواردی هستند. می‌توانید با افراد ساکت که از گذشته خود فرار می‌کنند هم ارتباط بیشتری گرفته و با آن‌ها مقابله کنید. بازی موارد عجیب و غریب زیادی به‌همراه دارد. برخی‌ها پنهان کاری می‌کنند و حتی دختر خود این پدر بزرگ هم رازهای زیادی در خود دارد. به تصادفات اهمیت داده و ببینید که آن‌ها چه کمکی به شما خواهند کرد.

Chronique des Silencieux PC-TENOKE

دانلود-بازی-Chronique-des-Silencieux

باید ببینید که هر کدام از افراد جامعه چه داستانی برای ارائه دارند. چرا کاترین در طول این سال‌ها با پدرش غریبه بوده است. هر تکنیکی که بلدید را انجام دهید تا سکوت برخی از افراد را بشکنید. کارهای مفیدی به‌عنوان کارآگاه انجام داده و ببینید که در اسناد خانوادگی چه چیزهایی وجود دارد. سوالات شخصی از افراد پرسیده و در مواقع نامناسب، با افراد تماس گرفته و ببینید که چه واکنشی نشان می‌دهند.

info

Set in 1970s southern France, you play a rookie private eye tasked to dig out the secrets of a stubborn old man. Think on your feet while you follow your leads : ask questions to witnesses, detect their lies, hypothesize why and finally confront the silent ones running from their past.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS *: Windows 7 or Later

Processor: Intel Core i3 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 1650

Storage: 900 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.