دانلود بازی Cartel Tycoon – Divas Hotel برای کامپیوتر


بازی Cartel Tycoon بار دیگر یک شبیه ساز تمام عیار را به شما هدیه خواهد داد. در این اثر قرار است که به دهه ۸۰ میلادی در آمریکای لاتین رفته و روایتگر دورانی باشیم که در آن، مواد مخدر در ایالات متحده آمریکا جریان داشته است. یقینا نام کارتل‌های مختلفی را شنیده‌اید که در مکزیک و آمریکا فعال بوده و هرکدام سیستم‌های خاصی داشته‌اند. حال شما قرار است که به‌صورت نمادین در این بازی آن‌ها را کنترل کرده و امپراطوری باشکوه آن‌ها را تجربه کنید. کارتل‌ها به عنوان پادشاهان مواد مخدر در این منطقه شناخته می‌شوند و توانسته‌اند که هزاران شغل جدید را ایجاد کنند. البته این کار هم تب و تاب خشونت امیزی دارد و دنیایی است که برای جنایت کاران آماده شده است. شما در این بازی باید کارتل‌های رقیب را نیز مدیریت کرده و بتوانید افراد مهم آن‌ها را از بین ببرید.

Cartel Tycoon – Diva’s Hotel PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Cartel-Tycoon

در بازی Cartel Tycoon می‌توانید مقامات ایالتی را خریده و افکار عمومی را به سمت خود برگردانید. بازی امپراطوری تولید و قاچاق مواد مخدر را به همراه خواهد داشت و می‌توانید بلندپروازی‌های خود را در این اثر ادامه دهید. شما باید با رویه مواد مخدر بازی سازگار شده و همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. دنیای بازی بی رحم و خطرناک است و شما باید امپراطوری خود را بار دیگر از ویرانه‌ها بسازید. کارتل‌های رقیب هم در بازی وجود دارند و در کنار آن‌ها، سی آی ای، ارتش و DEA به دنبال شما خواهند بود تا دستگیرتان کنند. شما تهدیدی برای جامعه هستید و بنابراین باید احتیاط لازم را داشته باشید تا گیر نیفتید. بازی شما را به جایگزینی برای کارتل‌های مواد مخر تبدیل کرده است و می‌توانید گاهی اوقات این ایمان را داشته باشید که مرگ پایان همه جیز نیست. در این بازی باید شکست ناپذیر عمل کرده و حتی در صورت دستگیری نیز با کمک رشوه دادن و دوستان خود، رهایی یابید.

info

Set in the fictionalized ’80s Latin America, Cartel Tycoon tells the story of a time when the cocaine took over first the US, and then the whole world. Ridiculously rich drug kingpins rule over glorious empires, creating thousands of jobs. But a maelstrom of violence threatens this criminal underworld from within.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 and up

Processor: i5 and up

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 960

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: Integrated

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: i7 ~3 Ghz / Ryzen 7

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 1060

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: Integrated

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.