دانلود بازی Car For Sale Simulator 2023 برای کامپیوتر


4.5/5 – (37 امتیاز)

در بازی Car For Sale Simulator 2023 می‌توانید با توجه به بودجه خود از بازار خودرو در شهر و محله خود خودرو خریداری کرده و به فروش برسانید. وسایل نقلیه‌ای که دارید، ممکن است تصادف کنند و باید بعد آن‌ها را تعمیر کرده و دوباره به فروش برسانید. به خاطر داشته باشید که ماشین‌های خود را ایمن نگه دارید، چرا که دزدها می‌توانند قطعاتی را از داخل آن بدزدند. با تمیز کردن وسایل نقلیه کثیف خود علاقه مشتریان خود را به ماشین‌ها افزایش داده و با قیمت بالایی به فروش رسانید. با بهبود گالری ماشین‌های خود، می‌توانید فضای بیشتری در خودروها ایجاد کرده و دوربین امنیتی، محافظ‌ها و درهای بیرونی را روی آن پیاده سازی کنید.

Car For Sale Simulator 2023 v0.3.0a (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-Car-For-Sale-Simulator-2023

عصر هنگام می‌توانید با ماشین خود به خانه رفته و بخوابید. اگر ماشین ندارید، می‌توانید با پرداخت هزینه اتوبوس به هر جا که می‌خواهید سفر کنید. فراموش نکنید که مالیات و فاکتورهای خود را با تبلت خود پرداخت کنید. می‌توانید از بانک وام گرفته و دفتر خود را بهبود بخشید. در عین حال، می‌توانید از وسایل نقلیه خود عکس برداری کرده و آن‌ها را برای فروش آگهی کنید. بازی گرافیک بسیار خوبی داشته و می‌توانید راضی باشید.

info

Car for sale simulator 2023 game in detail, you can buy and sell vehicles in the town and you can sell more vehicles by establishing a vehicle gallery and developing your company.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows (64-bit) 10

Processor: Intel Core i5-2500 @ 3,3 GHz (4 CPUs)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTX 870M

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows (64-bit) 10

Processor: Intel Core i5-6500 @ 3,2 GHz (4 CPUs)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTX 1060 4GB

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.