دانلود بازی Call of Duty Black Ops Cold War برای کامپیوتر


کاربران عزیز لطفا دقت داشته باشید نسخه فعلی که قابل اجراست، تنها یک روش ByPass می‌باشد و بازی کرک نشده است. روش اجرای این بایپس هم نیاز به مقداری دانش پایه بابت استفاده از ابزارهای مورداستفاده دارد. درضمن، این نسخه از بازی معادل با ورژن 4م ژوئن 2020 می‌باشد.

———————

نکات پیش از دانلود و اجرای بازی:

1) حتما از ویندوز 10 استفاده کنید. ویندوز 11 روشی منتشرشده که ساختار اصلی ویندوز شما را مختل می‌کند و اصلا توصیه نمی‌شود. ویندوز 10 نیز ورژن v1909 مورد تایید وبسایت دانلودها است.

2) حجم بازی بسیار بالاست. چنان‌چه تبحر مناسب در پیاده‌سازی روش ByPass را ندارید، توصیه می‌کنیم بازی را دانلود نکنید چراکه احتمال عدم توانایی در اجرای بازی را خواهید داشت و حدود 200گیگ حجم شما بلا استفاده خواهد شد.

3) ثبات این روش بایپس هنوز تست و تاییدنشده است و تنها قابل اجراست. اینکه در حین گیم‌پلی شاهد باگ یا … باشید تست نشده و تایید یا عدم تایید نمی‌شود.

———————

آموزش نصب و بایپس Ops Cold War برای استفاده از بخش کمپین داستانی و حالت زامبی:

1) ابتدا از غیرفعال بودن آنتی‌ویروس خود مطمئن شوید. سپس فایل‌های دانلودشده را توسط WinRar اکسترکت کنید.

2) وارد پوشه PH2 شده و فایل ستاپ مربوطه را اجرا و نصب کنید.

3) به پوشه بازی مراجعه کرده و فایل “loader-cw.exe” را اجرا کنید. چندثانیه صبر کنید تا Process مربوطه به کل اجرا شود.

4) حال به محیط ابزار Process Hacker که در گام دوم نصب کرده‌اید مراجعه کنید. فایل اجرایی بازی Cold War را بایستی پیدا کنید که تحت عنوان loader-cw.exe شناخته می‌شود. روی فایل مربوطه راست کلیک کنید و از منوی Miscellaneous گزینه Inject DLL را انتخاب کنید.

5) حال برای اجرای بخش مالتی پلیر یا بخش داستانی کمپین بازی، فایل “g.dll” در پوشه بازی را انتخاب کنید. اگر بخش زامبی را می‌خواهید اجرا کنید، فایل “gombie.dll” را انتخاب نمایید.

———————

آموزش رفع مشکل باگ در اولین اجرای بازی:

اگر در اولین اجرای بازی در ویندوز 10 ورژن v1909 با مشکل مواجه شدید، توصیه می‌شود یک بار بازی را به صورت عادی و بدون Injector اجرا کنید. یک صفحه مشکی با پیغام “Player1” و یک QR Code برای شما نمایش داده خواهد شد. مقداری صبر کنید تا صفحه نمایش داده شده تغییر کند، سپس Injector را می‌توانید استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.