دانلود بازی Bzzzt برای کامپیوتر


بازی Bzzzt طراحی جدید و مدرن در سبک پرش-دش-دویدن بوده و مشابه با ساخته‌های قبلی استودیو توسعه داده شده است. این بازی نزدیکی جالبی به انقلاب فناوری در دهه ۸۰ دارد. سبک بازی پلتفرمر و هنری بوده و در یک جهان پیکسلی دنبال می‌شود. شما وارد یک ماجراجویی کاملا جدید شده و حتی می‌توانید زمان را هم به عقب بازگردانید. در خلال تجربه خود متوجه خواهید شد که طرح کلی آن به بازی‌های محبوب زمان گذشته هم بسیار نزدیک بوده است. کم کم وارد سال ۴۰۹۶ میلادی شده و یک آزمایشگاه فوق سری را کشف خواهید کرد.

Bzzzt PC-TENOKE

دانلود-بازی-Bzzzt

در ادامه با دکتر امیلی آشنا می‌شوید که مبتکر و پروفسوری در سطح جهان است. او در حال کار روی یک پروژه طبقه بندی شده بوده و ماموریت‌هایی دریافت می‌کند. پروژه اصلی آن ایجاد یک ربات با شخصیت هوش مصنوعی بوده و قصد دارند که مهارت‌های خارق العاده‌ای به وی بدهند. این ربات زد ایکس ۸۰۰۰ نام دارد. داستان بازی تاثیراتی روی دنیاهای دیگر هم خواهد گذاشت و با بدبرت هم که یک دانشمند دیوانه شیطانی است، آشنا می‌شوید. به محض ایجاد تعادل کامل تاریکی، بدخواهان و افراد دارای جنون هم وارد شده و نقشه‌های شوم خودشان را اجرایی می‌کنند.

info

Jump into the retro-future world with the nostalgic arcade journey of a tiny robot ZX8000! Inspired by the 80’s tech revolution, this beautiful pixel-art precision platformer transports you back in time with an all-new adventure that pays homage to popular much-loved gaming designs of the past.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (SP1+) or Windows 10

Graphics: DX10, DX11, DX12 capable.

Storage: 300 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.