دانلود بازی Born of Bread برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

در بازی Born of Bread موجودی را می‌بینیم که در سراسر سرزمین حرکت کرده و همه چیز را ویران می‌کند. او تهدید بزرگی برای همه بوده و تنها یک قهرمان می‌تواند در مقابلش قرار بگیرد. یک گولم گویا از «نان» آفریده شده و قصد دارد تا خود و دوستانش را نجات دهد. آن‌ها با همدیگر در سرزمین حرکت کرده و با شخصیت‌های جذابی ملاقات می‌کنند. این شخصیت لوف نام داشته و در این سرزمین خمیری ماموریت‌های بزرگی دارد. بازی یک ماجراجویی ۲.۵ بعدی تحویل‌تان داده و شگفتی بی پایان و کودکانه‌ای را می‌بینیم که تلفیقی از توانایی‌های عجیب و غریب تجربه‌اش خواهید کرد.

Born of Bread PC-FLT

دانلود-بازی-Born-of-Bread

در مناطق مخلف دنیای شگفت انگیز و سرشار از رمز و راز حرکت کرده و با گروهی از شخصیت‌ها رنگارنگ ترکیب می‌شوید. می‌توانید با کمک دوستان خود، با تهدیدهایی مواجه شده و در سیستم مبارزه نوبتی و سرگرم کننده آن، بهترین عملکرد خود را نشان دهید. یک سیستم نبرد خانگی در بازی می‌بینیم که با رفلکس‌های شما تنظیم می‌شود. می‌بایست تغییراتی را در مبارزات نوبتی ایجاد کرده و با سیستم تعاملی بازی عجین شوید. کاراکتر شما نقاط قوت و ضعف خود را داشته و بخش استراتژیکی ان را بیشتر نمایان خواهد کرد.

info

Born of Bread is a wacky and joyful RPG Adventure, revisiting turn-based combat tropes. Play as Loaf, a flour-golem discovering this enchanting world full of humor, along with a colorful cast of buddies.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7-2600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7-6700

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.