دانلود بازی BOOK OF HOURS


اولین رای باشید!

بازی BOOK OF HOURS در قرن پانزدهم جریان دارد. در این زمان، خانه‌ها به‌عنوان قلعه‌ای از دانش شناخته شده و دشمنان هم مدام با انداختن آتش بر جان این خانه‌ها، مجموعه‌ای ویران شده از کتاب‌های سوخته را بر جای می‌گذاشتند. از استعدادهای منحصر به فرد خود استفاده کرده و کتابخانه‌ها را بازسازی کنید. اسرار این کتابخانه‌ها را کشف کرده و سعی کنید مسببین این حرکت را شناسایی کنید. سفارشی سازی خانه جدیدتان را آغاز کرده و سعی در سامان دهی کتاب‌ها داشته باشید.

BOOK OF HOURS – Perpetual Edition PC-Razor1911

دانلود-بازی-BOOK-OF-HOURS

قرن‌ها تاریخ در دل دیوارهای خانه‌ها وجود دارد و شما جدیدترین کتابدار مجموعه هستید. نفوذی که شما دارید، کمک می‌کند تا آن‌ها را تغییر داده و تاریخ را برای قرن کنونی حفظ کنید. بازی در ابتدا غم انگیز جلو رفته و نبرد خاصی را نمی‌بینیم. اما کم کم هیجان به بازی اضافه شده و می‌توانید کم کم کتابخانه‌های مخفی را پیدا کنید. داستان بازی پیش‌تر نامزد جایزه بفتا هم شده و می‌توانید این‌بار در قالب یک بازی آن را تجربه کنید. بازی ۲۰ الی ۴۰ ساعت با توجه به داستان اصلی و کوئست‌های جانبی ادامه پیدا خواهد کرد و می‌توانید از ابزارهای متعدد جهت بازیابی خاطرات بهره ببرید.

info

Restore a crumbling occult library by a winter sea. Build the world’s foremost collection of grimoires and arcana. Master the invisible arts. BOOK OF HOURS is a narrative crafting RPG set in a 1930s world of hidden gods and secret histories. What sort of Librarian will you choose to be?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 or later, 64-bit

Processor: 2GHz or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4GB VRAM, 1600×1024 minimum resolution; integrated graphics cards will only work if post-2012

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX 11 compatible

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه Razor1911:

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.