دانلود بازی Blue Oak Bridge برای کامپیوتر


بازی Blue Oak Bridge در ساحلی عجیب و غریب دنبال می‌شود. فرصتی به شما داده شده است که شروع تازه‌ای داشته باشید. روستاییان جذاب الوریا از شما به زندگی آرام‌شان استقبال می‌کنند، اما به زودی متوجه خواهید شد که مشکلی وجود دارد. اکنون دوستان شما به کمک نیاز دارند. یک جادوی قدرتمند رودخانه‌ها و جنگل‌ها را آلوده می‌کند. هیولاها بر معادن قدیمی غلبه می‌کنند و کتابخانه بلوط هم زمانی که شلوغ شده بود، رو به خرابی می‌گذارد. باید در بازی محصولات زراعی را پرورش داده و به دامداری و نگهداری از علوفه‌ها بپردازید. در سراسر جزیره تسک‌ها و ماموریت‌های زیادی وجود دارد که باید به سراغ‌شان بروید.

Blue Oak Bridge v20230918 PC-TENOKE

دانلود-بازی-Blue-Oak-Bridge

هر چیزی که در مزرعه خود درست کنید، قابل فروش است و می‌توانید حتی آن‌ها را به دوستان خود هدیه دهید. برای ارتقا سلاح‌ها و ابزارهای خود آماده شده و سعی کنید که از سود خود برای شخصی سازی شخصیت خود استفاده کنید. مزرعه خود را گسترش داده و از دام‌های خود مراقبت کنید. به حیوانات خانگی خود پرداخته و آن‌ها را برای فروش آماده کنید. بیش از ۳۰ کاراکتر وجود دارد که هر کدام می‌توانند داستان‌های منحصربه فردی داشته باشند. کشت بیش از ۴۰ نوع محصول در بازی ممکن شده است و می‌توانید به سراغ انواع دانه‌ها، گل‌ها و میوه‌ها در بازی بروید.

info

Washed up on a strange shore, this is your chance to make a fresh start on a cosy farm. The charming villagers of Eloria welcome you into their peaceful lives, but you soon find there’s trouble brewing.

Now your friends need your help. A powerful magic infects the rivers and forests, monsters overrun the old mines, and the once-bustling Blue Oak Library lies in ruins. Who owns the library? You find yourself tangled in a tale of forbidden magic, ancient secrets, and a quest to unite Eloria when Queen Isa and the intrepid entrepreneur Alonzo clash over this very question.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit

Processor: Intel i5 Processor

Memory: 6 GB RAM

Graphics: ATI 7770, Nvidia GeForce GTX 660 2GB

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.