دانلود بازی Blood West برای کامپیوتر

[ad_1]

اولین رای باشید!

بازی Blood West افسانه‌های عجیب و غریبی را در سرزمین الدریچ روایت می‌کند. بازی یک شوتر و اول شخص مخفی کارانه است که در آن با کاراکترهای زیادی ملاقات خواهید کرد. می‌توانید تبدیل به یک Undead Gunslinger شده و در سرزمین‌های بایر حرکت کنید. روش رستگاری در سرزمین غرب وحشی را کشف کرده و در دره‌ها، باتلاق‌ها و کوه‌ها با هیولاهای نفرت انگیز و شیاطین رو به رو شوید. بازی جهانی بی‌پایان داشته و شیاطین نامقدس در آن به دنبال شما هستند. گیم‌پلی بازی ۲۰ ساعته بوده و بازیکنان باید هر سه سناریو را تکمیل کنند.

Blood West PC-GOG | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Blood-West

اگر می‌خواهید همه المان‌های این جهان را کشف کنید، گیم‌پلی بازی به ۳۵ ساعت افزایش پیدا خواهد کرد. این بازی گروهی از اتفاقات ژانرهای کلاسیک را جمع کرده و طرفداران را راضی خواهد کرد. گیم‌پلی بازی رویکرد دقیقی در زمینه ارائه پاداش داشته و می‌توانید با جستجوی مناطق، به دشمنان متنوعی که می‌بینید،‌ضربه وارد کنید. باید راهی برای پاکسازی قلعه‌ای پر از غول‌ها و هیولاها پیدا کنید. نفرینی که بر قلمرو وارد شده است را از بین برده و بار دیگر سرزمین بایر را به همان آرامشی برسانید که قبل از ورود شیاطین داشته است.

info

Weird west legends meet eldritch horror in BLOOD WEST, an immersive stealth FPS. Become the Undead Gunslinger, doomed to roam the barren lands until he manages to purge their curse, freeing his soul. 3 varied scenarios, perk-based character progression, and 20+ hours of gameplay await you!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-7500

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780M

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه GOG:

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.