دانلود بازی B17 Flying Fortress The Mighty 8th Redux برای کامپیوتر

[ad_1]

در بازی B17 Flying Fortress The Mighty 8th Redux بازیکنان کنترل یک خدمه از بمب‌افکن‌های B-17 را بر عهده می‌گیرند که در طول جنگ جهانی دوم در حال انجام مأموریت‌های خطرناک هستند. بازیکنان باید از مهارت‌های خود برای پرواز، شلیک و زنده ماندن در برابر حملات دشمن استفاده کنند. بازی دارای یک سیستم پرواز شبیه‌سازی شده است که به بازیکنان امکان می‌دهد تا کنترل کاملی بر بمب‌افکن خود داشته باشند. بازیکنان باید از موتورها، بال‌ها و سایر سیستم‌های بمب‌افکن مراقبت کنند تا بتوانند آن را به سلامت به مقصد برسانند.

B-17 Flying Fortress : The Mighty 8th Redux (Early-Access) PC-P2P

دانلود-بازی-B-17-Flying-Fortress

بازی همچنین دارای یک سیستم مبارزه شبیه‌سازی شده است که به بازیکنان امکان می‌دهد تا با استفاده از مسلسل‌ها و توپ‌های بمب‌افکن، به دشمنان خود شلیک کنند. بازیکنان باید از مهارت‌های خود برای هدف قرار دادن و از بین بردن هواپیماهای دشمن استفاده کنند. بازی دارای یک داستان جذابی است که بازیکنان را در طول جنگ جهانی دوم در یک سفر هیجان‌انگیز قرار می‌دهد. بازی همچنین به موضوعاتی مانند جنگ، شجاعت و از خودگذشتگی می‌پردازد.

info

The classic game remastered. Feel the power of flying a 10-men crew on a B-17 over occupied Europe in WWII. Plan the mission, choose your men and take action in every post onboard, from pilot to bombardier and machine gunners. Get ready for a high-flying adventure in this all-time classic remake.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 or later

Processor: Intel® Core™ i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 1070 or AMD equivalent

DirectX: Version 12

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 11

Processor: Intel® Core™ i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 2060 or AMD equivalent

DirectX: Version 12

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.