دانلود بازی Astral Ascent برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Astral Ascent در سبک پلتفرمر دو بعدی و راگ لایک ارائه شده و در یک دنیای فانتزی و مدرن جریان دارد. باید یکی از چهار قهرمان خود را انتخاب کرده و توانایی هر کدام را ارتقا دهید. باید از باغ اصلی بازی قرار کرده و وارد زندانی شوید که توسط ۱۲ باس قدرتمند و شرور حافظت می‌شود. می‌توانید سبک بیلد خود را انتخاب کرده و از ده‌ها طلسم برای کاراکترهای خود بهره ببرید. می‌توانید بیلد خود را رفته رفته بهینه کرده و آیتم‌های جدیدی به کاراکتر خود جهت مبارزه با باس‌ها اضافه کنید.

Astral Ascent PC-TENOKE

دانلود-بازی-Astral-Ascent

زودیاک اصلی‌ترین دشمن شما است و در ۴ دنیای شگفت انگیز دیده خواهد شد. او حملات، توانایی و الگوی حرکتی منحصر به فردی دارد. یک سری تم داستانی هم در بازی وجود داشته و دلایل مبارزات شما را عنوان می‌کند. یک سری کاراکتر منحصر به فرد به جهان بازی اضافه شده و می‌توانیم به آیلا، کیران و همچنین کالی اشاره کنیم. آیلا تنها بازمانده گروه خود بوده و از خنجر دوقلوی خود برای از بین بردن دشمنان اسفاده می‌کند. کیران هم یتیمی است که زندگی را به سختی آموخته است. او حملاتی با کمک ایجاد امواج شوک به دشمنان خود وارد می‌کند. کالی هم یک مجسمه ساز بوده و با استعداد خود قصد دارد آزادی را بازگرداند.

info

Choose one of four heroes and explore the Garden, an astral prison guarded by 12 powerful mystical bosses: the Zodiacs. Challenge them with dozens of unique spells and faithful friends by your side to unfold the story of this platform roguelite with lightning fast combat.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Intel Core i3-540 or AMD Phenom II X4 965

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 250 or Radeon HD 5770

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+ 64-bit

Processor: i3-6100

Memory: 6 GB RAM

Graphics: GeForce GT 730

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.