دانلود بازی Alaskan Road Truckers برای کامپیوتر


علاقه‌مندان به کامیون‌رانی در سرزمین آلاسکا می‌توانند به سراغ بازی Alaskan Road Truckers بیایند. در این بازی کافی است که پشت فرمان نشسته و در سراسر ایالت آلاسکا و آب و هوای پویای آن، ماموریت‌های متعددی را انجام دهید. شرایط جاده‌ای غیر قابل پیش بینی امان شما را خواهد برید و باید مهارت رانندگی خود را در بازی نشان دهید. حمل و نقل در جاده‌های بازی به همین سادگی‌ها نیست و باید بارهای خود را هم به خوبی به مقصد برسانید. در این بازی باید مسیر خود را در شرایط مختلف جاده انتخاب کرده و کامیون خود را هم سفارشی سازی کنید.

Alaskan Road Truckers – November 3rd, 2023 PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Alaskan-Road-Truckers

در بازی مشاغل مختلفی وجود دارد و هر کدام را می‌توانید انتخاب کنید. از کامیون خود برای درآمدزایی استفاده کرده و به تعمیر و نگهداری آن هم بی اهمیت نباشید. مراقبت کامیون خود باشید. چرا که ممکن است به زودی خراب شود. وسایل مورد نیاز آن را خریداری کرده و برایش سرمایه گذاری کنید. ابتدا خود را برای سفرتان آماده سازی کرده و اصلا چیزی را شوخی نگیرید. در این بازی می‌توانید HQ خود را ارتقا داده و کسب و کار خود را مدیریت کنید. می‌توانید از فروشگاه‌ها و پمپ بنزین هم استفاده کرده و در کنار خریدهای ضروری، سوخت خود را هم تکمیل کنید.

info

Experience life in the definitive trucker simulator. Deliver cargo to make your business a success. Get out of your truck to explore Alaska while maintaining your vehicle and preparing for treacherous conditions on the road. Have you got what it takes to become an Alaskan trucking legend?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i7-6700 or AMD Ryzen 5 3600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580

Storage: 35 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i7-9700 or AMD Ryzen 5600

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1660 Super or AMD Radeon RX 5600 XT

Storage: 35 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

Additional Notes: SSD installation highly recommended

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.