دانلود بازی Alaloth Champions of The Four Kingdoms برای کامپیوتر

[ad_1]

بازی Alaloth Champions of The Four Kingdoms یک تجربه ARPG هیجان انگیز است که روی محوریت مهارت ادامه پیدا می‌کند. بازی از آثار کلاسیکی مانند Baldur’s Gate الهام گرفته و می‌توانید به دنیایی فانتزی و غنی بروید. تاریک ترین دوران قرون وسطی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید اکشنی سریع همراه با روایتی عمیق را در بازی داشته باشید. سیستم رزمی بازی منحصربه‌فرد بوده و با المان‌های هاردکور همراه شده است. کاراکتر خود را می‌توانید به روش‌های مختلف سفارشی سازی کرده و کلاس‌ها و مهارت‌های خاصی را هم داشته باشید. می‌توانید به شهرت دست پیدا کرده و به سراغ ماموریت‌های جدید بروید.

Alaloth: Champions of The Four Kingdoms – Skylight (Early-Access) PC-GOG

دانلود-بازی-Alaloth-Champions-of-The-Four-Kingdoms

در این بازی ۴ نژاد وجود دارد که متشکل از انسان‌ها، الف‌ها، کوتوله‌ها و اورک‌ها هستند. بیش از ۴۰ خانه همراه با قبیله‌های مختلف را هم می‌بینیم که هر کدام تاریخ مخصوص به خود را خواهند داشت. می‌توانید پس از اولین بازی، میراث خود را در چهار پادشاهی شروع کنید. ۱۲ همراه هم در بازی وجود دارد که هر کدام داستان‌های مخصوص به خود را دارند. شما باید آماده پیوستن به مبارزه بوده و در طول سفر نیز به شکست دشمن خود فکر کنید. هر چه قدر که کاوش بهتری در بازی داشته باشید، پیشروی هم برای‌تان ساده‌تر خواهد بود. آلالوت در واقع خدای تاریکی است و می‌توانید با روشن کردن پانتئون خود، به قلمروهای فانی دست پیدا کنید.

info

Set in a vibrant fantasy world, Alaloth offers fast-paced action with a deep narrative, bringing ARPG dynamics to a new level with a skill-based gameplay inspired by great classics and modern masterpieces.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core i3 2100 / AMD Phenom X2 550

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 770 / AMD Radeon 7970

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.