دانلود بازی Airship Kingdoms Adrift برای کامپیوتر


بازی Airship Kingdoms Adrift داستانی از سیاست و دسیسه را به نمایش می‌گذارد. بیش از ۳۰ کشتی هوایی می‌بینیم که هر کدام قابل ارتقا بوده و می‌توانید خلبانی آن‌ها را داشته باشید. گروهی از افسران هم در بازی وجود دارد که شامل ۲۵ شخصیت متمایز بوده و هر کدام توانایی و داستان شخصی خودشان را دارند. باید در سراسر مجمع الجزایر وسیع کاوش کرده و تجارت کنید. بیش از ۷۰ نوع مکان با بیش از ۳۰۰ نوع کالای تجاری وجود دارد که هر کدام گیم‌پلی بازی را تغییر خواهند داد.

Airship: Kingdoms Adrift PC-RUNE

دانلود-بازی-Airship-Kingdoms-Adrift

می‌توانید امپراطوری صنعتی قدرتمند خود را در بازی برقرار کرده و کالاها و تجهیزات مختلف تولید کنید. روی اقتصاد سرزمین تسلط پیدا کرده و کمپ‌ها، معادن و کارخانه‌هایی را راه‌اندازی کنید. باید به بزرگ‌ترین کاپیتان تبدیل شده و کنترل کامل ناوگان کشتی خود را برعهده بگیرید. تصمیم گیری در مورد سرنوشت پادشاهی به شما محول شده است. باید مانند یک رهبر رفتار کرده و اجازه ندهید که کشتی‌های هوایی از دست روند. بازی گرافیک و موزیک جالبی هم تحویل‌تان داده و یقینا ساعت‌ها غرق در سرزمین جذاب بازی خواهید شد. می‌توانید کشتی‌های خود را از نظر ظاهری هم ارتقا داده و بادبان‌هایی با رنگ‌های متفاوت به آن وصل کنید.

info

Welcome to Suthseg! As the newly commissioned airship captain, forge a mercantile empire across the archipelago, until the great powers of Europa turn their attention toward it. Build up a fleet, chart trade routes, establish industries, and explore the frontier at your airship’s helm!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel i5-9600 or AMD-Hardware Equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1050 or Radeon RX 560

DirectX: Version 10

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel i7 9700K or AMD-Hardware Equivalent

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1650 or Radeon RX 570

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه RUNE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.