دانلود بازی Against the Storm برای کامپیوتر

[ad_1]

در بازی Against the Storm در نقش نایب السلطنه قرار می‌گیرید. او رهبری است که توسط ملکه سوخته ماموریت شده است تا بیابان‌ها را باز پس گرفته و ثروت‌های از دست رفته شهر Smoldering را کشف کند. آخرین سنگر تمدن در برابر طوفان بلایت که دنیای قدیم را ویران کرد، اکنون در این سرزمین قرار دارد. بر خلاف بسیاری از آثار ساخت و ساز و بقا که تمرکز خود را روی یک شهر می‌گذارند، در این بازی، می‌توانید شبکه وسیع و مرفهی از سکونت‌ گاه‌های پر جمعیت را ایجاد کنید. این سکونت‌ گاه‌ها پر از نژادهای متنوع بوده و هر کدام می‌توانند تخصص‌ها و نیازهای خاص خود را داشته باشند.

Against the Storm v1.1.4 PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Against-the-Storm

بیابان‌هایی که می‌بینید، دارای خطرات پنهان بسیاری است و طوفان‌های بی پایان هم جمعیت شما را تسلیم خواهند کرد. اگر شهرک‌های شما سقوط کند، ممکن است که اکسپدیشن به پایان برسد. این اثر در سبک راگ لایت بوده و به این معنی است که هر بار به سفری جدید در طبیعت اعزام خواهید شد. باید منابع، ارتقاها و تجربیات سفرهای گذشته را به کار برده و این بار دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. بیورها و مارمولک‌ها در کنار انسان‌ها و هارپی‌ها در حال مبارزه برای زنده ماندن هستند. از نقاط قوت هر گروه برای متعادل کردن نیازهای خود استفاده کرده و برای تقویت روحیه خود در مواجهه با خصومت‌های ظالمانه بهره ببرید.

info

You are the Viceroy – a leader charged by the Scorched Queen to reclaim the wilderness and discover lost riches for the Smoldering City, civilization’s last bastion against the Blightstorm that destroyed the old world. Unlike most survival city builders where your focus is on a single city, in Against the Storm you must build a vast, prosperous network of settlements populated by diverse fantasy races, each with their own specializations and needs.

But the wilderness holds many hidden dangers, and never-ending storms will batter your population into submission. If your settlements should fall, then the expedition may end – but not the game. Against the Storm is a roguelite city builder, meaning you will carry forward the resources, upgrades, and experience of your past expeditions each time you set off for a new journey into the wild.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 Bit

Processor: Intel i3-4160 or AMD FX-4350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon HD 7750

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 Bit

Processor: Intel i5-3570K or AMD FX-9590

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 390X

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.