دانلود بازی A Difficult Game About Climbing برای کامپیوتر


بازی A Difficult Game About Climbing تجربه‌ای مستقل در سبک اکشن است که شما را به سفری پرماجرا به دل کوهی عظیم و خطرناک می‌برد. همانطور که از اسم بازی پیداست، با تجربه‌ای سخت و چالش‌برانگیز طرف هستید که نیازمند مهارت و البته کمی هم صبر و تحمل است. در این بازی کنترل دستان شخصیت اصلی را برعهده دارید و با استفاده از ماوس (یا گیم‌پد) باید او را بر روی صخره‌ها بالا بکشید. هر دست به صورت جداگانه کنترل می‌شود و برای بالا رفتن باید از لبه‌ها، طناب‌ها و دیگر اجسام موجود استفاده کنید. مراقب باشید! برخی از سطوح لغزنده هستند و کوچکترین اشتباه می‌تواند باعث سقوط و بازگشت شما به پایین کوه شود.

A Difficult Game About Climbing PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-A-Difficult-Game-About-Climbing

مسیر صعود پر از فراز و نشیب بوده و موانع مختلفی را پیش روی شما قرار می‌دهد که باید با هوش و دقت از آنها عبور کنید. آماده باشید تا بارها و بارها سقوط کنید و دوباره تلاش نمایید. این بازی برای کسانی مناسب است که از سختی لذت می‌برند و تسلیم نمی‌شوند. با استفاده از ماوس یا گیم‌پد، هر دست شخصیت را به صورت جداگانه کنترل می‌کنید که این موضوع بر سختی و چالش بازی می‌افزاید. کوهی که در آن صعود می‌کنید دارای بخش‌های مختلف با ویژگی‌های خاص خود است. از صخره‌های برآمده و لغزنده گرفته تا طناب‌های آویزان و موانع غیرمنتظره، در طول مسیر با انواع چالش‌ها روبرو خواهید شد.

با وجود گرافیک ساده، بازی از نظر بصری جذاب بوده و حس ماجراجویی و صعود را به خوبی القا می‌کند. گفته می‌شود در قله‌ی کوه، رازی نهفته است که در صورت رسیدن به آن می‌توانید آن را کشف کنید. رسیدن به قله نیازمند پشتکار و مهارت فراوان است و راز نهفته در آن، انگیزه خوبی برای ادامه‌ی مسیر سخت صعود به شمار می‌رود.

info

This is a difficult game about climbing.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 7 (SP1+)

Processor: 2 GHz Dual Core CPU

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000 or better

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: 2.5 GHz Dual Core CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.