دانلود اتوکد 2025 با آموزش نصب


آموزش نصب اتوکد 2025 روش فعال‌ساز اتومات NLM:

1) ابتدا مطمئن شوید حتما آنتی ویروس و هم‌چنین ویندوز دیفندر شما کاملا غیرفعال است تا از حذف ناگهانی فعال‌ساز جلوگیری شود.

2) دیتای دانلودشده را توسط WinRar اکسترکت کرده و اقدام به نصب نرم افزار کنید.

3) پس از اتمام نصب، از اجرای نرم افزار خودداری کنید. به پوشه ACTIVATORS مراجعه کنید و وارد پوشه Method.1 شوید. فایل exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. به‌مدت چند دقیقه دفعات زیادی پنجره‌های CMD برای شما باز و بسته خواهند شد. نگران نباشید و اجازه بدهید عملیات فعال‌ساز انجام شود. در نهایت بایستی پیغام Cracking Complete. Enjoy برای شما نمایش داده شود.

4) حال نرم افزار را اجرا کنید. وقتی پنجره‌ای جهت اکتیوکردن نرم افزار نمایش داده شد، گزینه “Use A Network License” را انتخاب کنید. اگر گزینه‌ای دیگر مانند نوع لایسنس بود که تک ماشینه باشد یا چند ماشینه، لطفا گزینه “Single License Server” را انتخاب کنید. کادری جهت وارد کردن سرور برای شما نمایش داده می‌شود که بایستی عبارت “127.0.0.1” را در آن وارد کنید. البته عبارت “localhost” را نیز می‌توانید وارد کنید که توصیه نمی‌شود.

5) نکته: درصورتی که پیغام “Network License Not Available” برای شما نمایش داده شد، لطفا فایل version.dll موجود در پوشه Method.1 را به مسیری که در آموزش نوشتاری HOWTO.txt نوشته شده منتقل کنید.

6) همواره توصیه می‌شود تا پوشه نصب نرم افزار را در آنتی ویروس و ویندوز دیفندر خود Exclude کنید. هم‌چنین فایل‌های اجرایی نرم افزار را در فایروال مسدود نمایید تا از غیرفعال شدن لایسنس شما جلوگیری شود.

———————–

دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری اتودسک 2022-2023 – روش NLM

آموزش نصب اتوکد 2022-2023 روش فایل کرک:

پس از اتمام نصب می توانید محتوای درون پوشه Crack را کپی کرده و بر روی فولدر نصب نرم افزار خود جایگزین کنید. نرم افزار به سادگی کرک می شود. اما روش NLM بسیار بسیار بهتر بوده و توصیه دانلودها است. آموزش استفاده از آن، به صورت تصویری در لینک بالا و به صورت نوشتاری در ادامه نوشته شده است.

———————–

آموزش نصب اتوکد 2022 و اتوکد 2023 روش NLM:

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما کاملا غیرفعال است.

2) فایل های دانلودشده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید تا فایل ISO نرم افزار به شما داده شود. این فایل را می توانید به صورت مستقیم در ویندوز 10 و 11 اجرا کنید. توصیه می شود از نرم افزارهایی مانند Daemon Tools, PowerISO, UltraISO و … برای Mount ایمیج استفاده کنید.

3) پیش از اجرای ستاپ مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید. پس از گذشت حداقل 1% از نصب نرم افزار، می توانید اینترنت خود را قطع کنید.

4) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. پک کامل فعال‌سازها را دانلود کنید. دو روش پیش روی شماست که رو License Patcher بسیار آسان است. لطفا یک بار فایل “Autodesk License Patcher Uninstaller.exe” را به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا اگر محتوایی از قبل روی سیستم شما نصب شده است، حذف شود.

5) فایل “Autodesk License Patcher Ultimate.exe” را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و کمی صبر کنید تا پیغام موفقیت آمیز بودن نصب برای شما نمایش داده شود.

6) نرم افزار را اجرا کنید. بر روی گزینه “Use a network license” کلیک کنید. در پنجره بعدی گزینه Single License Server را انتخاب کنید و Server Name را عبارت “127.0.0.1” یا عبارت “localhost” قرار بدهید.

7) نرم افزار را اجرا کنید.

—————–

سایر آموزش‌های نصب مخصوص محصولات AUTODESK:

به علت طولانی بودن راهنمای نصب محصولات اتودسک، صفحه ای اختصاصی بدین منظور ایجاد گردیده است. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه آموزش نصب اختصاصی محصولات اتودسک در وبسایت دانلودها بشوید:

– ورود به صفحه آموزش نصب تصویری محصولات اتودسک به صورت جامع

—————–

مقدار Product Key برای اتوکد 2023:  نیازی نیست. روش NLM یا کرک استفاده می شود.

مقدار Product Key برای اتوکد 2022:  نیازی نیست. روش NLM یا کرک استفاده می شود.

مقدار Product Key برای اتوکد 2021:  001M1

مقدار Product Key برای اتوکد 2020:  001L1

مقدار Product Key برای اتوکد 2019:  001K1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.